Sayfa 590/601 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon
Arama sonucu : 4806 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. bu arada ganada kuwasi bölgesinde yeni bir santral için bir arkadaş facebook veya linkedin üzerinden bir şey paylaşmıştı, yabancı dilim olmadığı için ben yabancı sitelere bakamıyorum ama ganada veya yabancı sitelerde bununla ilgili bir gelişme varsa bir arkadaşımız paylaşırsa çok iyi olabilir...

2. herkese merhabalar, cido abi eğer dediğin sitelere tekrardan rastlarsan buraya da atabilirsen ben seve seve tercümesini yapabilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by sismikci Yazıyı Oku
    herkese merhabalar, cido abi eğer dediğin sitelere tekrardan rastlarsan buraya da atabilirsen ben seve seve tercümesini yapabilirim.
    kardeşim bu olay 3-5 aydır zaten var, gana haberlerinde çok dile getirildi, şirket ise görüşmelerin belirli bir seviyeye geldiğini belirtti. ben de eğer gana sayfalarından bir şey bulabilir miyiz diye baktım ama çok bir şey anlamadım. tek bildiğim kuwasi ghana bölgesinde yeni bir santral için çalışmaların olduğu. şirket bu konuda çok ketum, belki benim kuruntumdur ama yakında buranın açıklanabileceğini düşünüyorum

4. Şirketin yatırımlar ve bu yatırımların hangi aşamada olduğu konusunda şeffaf olması gerekir...
    Ben de araştırma yaptım ama bu konularda çok fazla bilgiye ulaşmak mümkün olmadı...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

5.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    bu arada ganada kuwasi bölgesinde yeni bir santral için bir arkadaş facebook veya linkedin üzerinden bir şey paylaşmıştı, yabancı dilim olmadığı için ben yabancı sitelere bakamıyorum ama ganada veya yabancı sitelerde bununla ilgili bir gelişme varsa bir arkadaşımız paylaşırsa çok iyi olabilir...
    ilgili haber burada, nisan ayinda cikmis.
    https://www.modernghana.com/news/115...-thinkers.html

Kumasi de 250 MW lik santral icin teklif vermis AKSEN. Karadeniz holding de 235 MW lik teklif vermis.

6. [IMG][/IMG]

7. Dinamik Yatırım Menkul Değerler Yönetim Kurulu Başkanı Ayşin Erdem, Borsa İstanbul'da büyük bir potansiyel gördüklerini ve çok yükselmesini beklediklerini dile getirerek 2023'te seçim belirsizliğinin ortadan kalkmasıyla birlikte yabancı yatırımcının çılgınca borsaya gireceğini düşündüklerini vurguladı. Erdem, şu anda Borsa İstanbul'da yüzde 30 un altında olan yabancı yatırımcı payının da hızla yükselmesini beklediklerini ifade etti.

https://www.ekonomim.com/ekonomi/erd...-haberi-677120

8.  Alıntı Originally Posted by metallurgist Yazıyı Oku
    ilgili haber burada, nisan ayinda cikmis.
    https://www.modernghana.com/news/115...-thinkers.html

kumasi de 250 mw lik santral icin teklif vermis aksen. Karadeniz holding de 235 mw lik teklif vermis.
    evet buydu galiba. Bunu açıklasalar kağıtta rahatlar biz de rahatlarız.

Sayfa 590/601 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •