Sayfa 291/601 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Bist 50 endeksi yedek paylardayız hayırlı olsun...

2. İyi mi kotumu

3. Tabiki iyi haber. Yavaş yavaş taşlar yerine oturuyor. 2023 e kadar 30 TL hedefim var benim. Bir bakmış sın 100 dü 50 ydi derken BIST 30 a girmiş.
     Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    İyi mi kotumu
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. arkadaşlar şunu belirteyim öncelikle, bende portfoyümün 3'te biriyle aksendeyim... yani şirkete çok güveniyorum... sadece borçluluğu olan ve bu borcu yavaş yavaş kapatan ileriye dönük hamleler yapan çok potansiyelli bir şirket dedim. bazı şirketler piyasada ucuz fiyatlanabiliyor, bunun nedeni çok büyük potansiyel barındırması, sürdürülebilir kar riski,patronun güven vermemesi vs olabilir.. aksende bunlar var demek değildir bu. bu şirket çeyreklik olarak sürekli artan bir şekilde kar açıklasaydı zaten mevcutta 11-12 tl idi. kaldı ki işin içine özbekistan ırak kamerun kongo ve kuzey amerika dedikleri yerler dahil değil

5. bu arada şirketim yatırımcı ilişkilerine yazmanız çok faydalı olacaktır. pınar hanım sorulara hemen cevap yazıyor zaten.. ben sorduklarımı ve cevaplarını buraya yazayım belki siz de yazarsınız...
    1-aksende bir kademeye 23 milyon lot koyacak şekilde bir hükümranlık var ve yatırımcıya bu kağıtta kral benim diyen kişilere karşı şirketinizi ve yatırımcılarınızı korumak için hisse geri alımı (alma değil açıklaması bile yeterli) düşünüyor musunuz dedim, o da bana ''sizlerden gelen bu talepleri üst yönetime düzenli bir şekilde iletiyoruz'' dedi. yani ne kadar çok talep o kadar baskı demek...
    2- ıraktaki ihracat miktarının artma durumu var mı diye sordum, bana yılbaşında onunla ilgili beklentimizi açıklayacağız dedi
    3-malideki sözleşmeyi muhtemelen yılbaşında açıklayacağız dedi
    4-temettü ödemeyi düşünüyormusunuz soruma ise yönetim kurulu bunu değerlendirecektir dedi...

6.  Alıntı Originally Posted by Ekmeklik Yazıyı Oku
    Tabiki iyi haber. Yavaş yavaş taşlar yerine oturuyor. 2023 e kadar 30 TL hedefim var benim. Bir bakmış sın 100 dü 50 ydi derken BIST 30 a girmiş.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu arada kimseye umut vermek istemem ama özbekistan devreye girdikten sonraki 2. çeyreyte 20 tl hedefim var... yani en geç 15 ay sonra...

7. bu arada pınar hanımın maili [email protected]
    bunları yazarken dün akşam yazdığım mailin cevabı geldi.özet olarak ırak ihracatına ocak ayında başlamak gibi bir niyetleri olduğunu söyledi. özbekistandaki santralin kurulması için 6-9ay( diğerlerini bu sürede bitirmişlerdi) dedim ama o pandemiden dolayı 1 yıl olabileceğini belirtmiş.. ayrıca yurtdışındaki anlaşmalarda sene başında enflasyon oranında zam olacak mı gibi bir soru sordum, yok dedi.

Sayfa 291/601 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •