Sayfa 350/601 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Geçen linkedin de foto paylaştı şirket isg eğitimleri devam ediyor diye bir grup çalışan konteyner bina önünde...
     Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Hadi inşallah

İnşaa aşamasını iyi takip etmek lazım

Santralin yerini bilen varsa Google earth sen takip etmek lazım. Yada gençler Özbekistan�da tanıdığını olan yok mu.

where the hell is the sugar boy?

3. Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4. 120 MW daha ihaleye girmişiz. Toplam 190 oldu galiba. İnşallah en az yarısını alırız . Temennim heralde daha erken olacak..
    Bugünkü online meeting e giren olduysa bizi bilgilendirebilir mi ?

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

5. Sanırım ağustostan sonra içerşde devletin elektrik alım fiyatları dezavantajlı oluyor. Ama yurtdışı santralleri umut veriyor İyi gelişen bir şirket. Alacaklar sürekli büyüyor.
    Afrikada bugüne kadar kaç milyon dolarlık elektrik satışı yapmış, bunun ne kadarını tahsil etmiş? Bu konuda takibi olan var mı

6. Günaydın sevgili ortağım şeker oğlandan kastınız kim acaba ben uzun süreden beridir hisseyi taşırım şimdilik satmayı düşünmüyorum hisse ile ilgili düşüncelerinizi sakıncası yok ise öğrenebilirmiyim

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Süresi kısa da olsa, ilk çeyrek karına çook güzel etkisi olacak bir anlaşma daha. AKSA AKSEN in bunları kovalaması güzel .

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8. Aksa Enerji Üretim A.Ş'nin %100 oranındaki
    bağlı ortaklığı "Aksa Aksen Enerji Ticareti A.Ş."'nin Gürcistan'a 15 gün
    süreyle (16 Mart 2021 - 31 Mart 2021 tarihleri arasında) 530 MW kapasiteye
    kadar elektrik enerjisi ihracatı yapmak amacıyla EPDK'ya yaptığı başvuru 12
    Mart 2021 tarihinde onaylanmıştır. Bahsi geçen ihracat faaliyetinin 16 Mart
    2021'de başlaması planlanmaktadır.

Konuyla ilgili gelişmeler oldukça
    kamuoyuna gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Kamuoyuna ve değerli paydaşlarımıza
    saygıyla duyurulur.

Küçükte olsa güzel bir sürpriz. Muhtemelen devamı gelecektir bu tür satışların.

Sayfa 350/601 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •