Sayfa 19/69 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 145 - 152 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

1. arkadaşlar bölünmeden dolayı elimde 0.5 lot izfaş kaldı ne yapabilirim.

elinde 0.5 lot izfaş hissesi olan arkadaşa hibe de edebilirim.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by karyaz Yazıyı Oku
    arkadaşlar bölünmeden dolayı elimde 0.5 lot izfaş kaldı ne yapabilirim.

elinde 0.5 lot izfaş hissesi olan arkadaşa hibe de edebilirim.
    bende 20bin hissemi 4,90dan hibe etmiş gibi oldum, bilançoyu beklemeden sattım anında aldılar elimden .galiba tahmin edemeyeceğimiz yerlere gidecek gibi görünüyor.öyle şaçma sapan yazanlara söylüyorum burda ve mynette yazanlara.yok spek maliyeti 1 diyip burdan düşecek ,yine aynı hikaye diyenler.hatta 5.50ye geldi burdan alan son sahibi olur diyenler, alırsan satamassın diyenler.bi susun artık susunda insanları burda etkileyip kafasını karıştırmayın.sonuçta satamassınız diyenlerin hepsine kapak oldu.hepimiz sattık.Gidin Dengeye bakın 2den 8e gelmiş 7ye düşmüş ,borsa bu inerde çıkarda 8den alanın aklı yokmu hadi 7 ye düştü ne malüm en yüksek 8den 3-5 katına gitmeyeceği.

3.  Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    bende 20bin hissemi 4,90dan hibe etmiş gibi oldum, bilançoyu beklemeden sattım anında aldılar elimden .galiba tahmin edemeyeceğimiz yerlere gidecek gibi görünüyor.öyle şaçma sapan yazanlara söylüyorum burda ve mynette yazanlara.yok spek maliyeti 1 diyip burdan düşecek ,yine aynı hikaye diyenler.hatta 5.50ye geldi burdan alan son sahibi olur diyenler, alırsan satamassın diyenler.bi susun artık susunda insanları burda etkileyip kafasını karıştırmayın.sonuçta satamassınız diyenlerin hepsine kapak oldu.hepimiz sattık.Gidin Dengeye bakın 2den 8e gelmiş 7ye düşmüş ,borsa bu inerde çıkarda 8den alanın aklı yokmu hadi 7 ye düştü ne malüm en yüksek 8den 3-5 katına gitmeyeceği.
    abi hayrını gör para cebe girince cep ısınır hele karlı bir şekilde cebe girerse tadına doyulmaz sadece biz kazanmayalım buradan almaya cesareti olan varsa (ben bu seviyeden asla almam) onlarda kazansın

Kar cebe yakışır ve borsada fırsatlar bitmez

sağlıklı sıhhatli günlerde harcamanız dileğiyle

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    5.18 seviyesini 2kez denedi 3.de sert kırdı.artık büyük bi ihtimal 6ya başlıyacaktır.yerine koymak için fırsat kolluyacam artık yapacak bişey yok.al sat tut demem herkesin aklı var.saygılar.

5. vayyyy be 4.31 den verdiğim tahtaya bak )

yok kardeşim etkilenmeyeceksin kim ne yazarsa yazzsın etkilenmeyeceksin kendi kararını kendin vereceksin

6. İzmır Fırça'nın Vergi Dairesine Sunulan 2017 Yılı 9 Aylık net karı 638.694 TL

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    vayyyy be 4.31 den verdiğim tahtaya bak )

yok kardeşim etkilenmeyeceksin kim ne yazarsa yazzsın etkilenmeyeceksin kendi kararını kendin vereceksin
    yakında sattığın fiyatlara gelecek gibi görünüyor.

8. Düşüş başladı gözüküyor. Bu fiyattan hangi akıllı arkadaşlar alacak merak ediyorum. Topladıklarını kime nasıl satacaklar. Eski izfaşı kimse unutmadı çoğu kimse uzak duruyor. Bu saatten sonra saatli bomba.

Sayfa 19/69 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •