Sayfa 343/603 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. İhracat ayağında satışlar pandemi öncesi seviyelere yaklaştı daha önce tabloyu paylaşmıştım..yıl sonu 150 milyon altı kar rakamı mümkün görünmüyor..
    Son günlerdeki fiyatlamaya gelirsek hisse korelasyonu olan diğer senetlerden negatif ayrıştı ve hayal kırıklığına uğrattı..tüm bedelsiz potansiyeli olanlar bugün tavanladı..ak yatırımdaki akıllı neden hissenin önüne engel çıkardı bilemiyorum ama çok pişman olacağını söyleyebilirim..

2. Bu hissede ne ararsan var..kendi başına alıp yürümesi lazım..kendi hikayesini kendi yazacaktır..

3.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    2000 den berı tum süreçlerde vardım merak etme kagıt tavan yapmayınca gerilmişin biraz az hareket gelınce bedelsız gazına gelıyorsunuz dedımkı jant alcar kagıtla bryat a takıldı haber varsa orda var kartondada boyle ıddaalı arkadas vardı artık yazamıyor utancından acıp forumunu oku ıstersen
    Ne zaman bedelsiz bekliyorum yazdım ben. Okuduğunu anlamıyorsun. Sen nasıl istiyorsan öyle anla

4. Bedelsiz türküsünü boşverin.

Yüksek kar yüksek temettü candır. Gerisi teferruattır.

5. Bu hisseye son dönemde çok fazla küçük yatırımcı geldi. Buralarda uzun süre soluklanabilir. Ytd

6. Ky bin çok olduğunu sanmıyorum çünku bayağı bir döktüler ayrıca bir lotü 300 lira pahalı ky ye göre

7. kızdı jants benım neyım eksık fazlam var dıyor

8. Her yukarı hareketini mal çıkmada kullanıyorlar,yükselişleride zaten tepkisel ,alcar ve bryat erkenden tavan oldu diye

Sayfa 343/603 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •