Sayfa 430/603 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Düzeltme süreci devam ediyor yükselişler tepkiden ibaret dip süreci tamamlanmadan zor....

2.  Alıntı Originally Posted by nedensiz Yazıyı Oku
    düzeltme süreci devam ediyor yükselişler tepkiden ibaret dip süreci tamamlanmadan zor....
    dip süreci nerde biter varmı tahmininiz

3. Jant

Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Düzeltme süreci devam ediyor yükselişler tepkiden ibaret dip süreci tamamlanmadan zor....
    adam 509, 510, 511 gösteriyor, yahu bırakta kagıt çıksın be adam, zevk mi alıyorsun yerinde oynatmaktan kağıdı?

4. 1113 lotum vardı, dün 1103 tanesini 550 den verdim, ilk 74 de aldım, 5. Kez para kazandırdı bana.

5.  Alıntı Originally Posted by MİKRO Yazıyı Oku
    1113 lotum vardı, dün 1103 tanesini 550 den verdim, ilk 74 de aldım, 5. Kez para kazandırdı bana.
    tamam anlaşıldı güzel trade yapmışşsın bravo da,bundan bize ne ? Tüm alış satışlarımızı burada bizde yazalım mı? faydası varsa bizde yazalım.

6.  Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    tamam anlaşıldı güzel trade yapmışşsın bravo da,bundan bize ne ? Tüm alış satışlarımızı burada bizde yazalım mı? faydası varsa bizde yazalım.
    Sana neyse niye cevap veriyosun. Geleceği olan bir kağıt, hikayesi burada bitmeyecek, anlamışsındır umarım.

7.  Alıntı Originally Posted by MİKRO Yazıyı Oku
    Sana neyse niye cevap veriyosun. Geleceği olan bir kağıt, hikayesi burada bitmeyecek, anlamışsındır umarım.
    Benim anlamamda sorun yok,senin anlamanda sorun var bu kesin.Neyse ya senin gibilere yapılacak en güzel şey bloklamak.Hata bende insan gibi anlatmaya çalışıyorum anlamayan birine,sen devam et onu burdan alıp burdan sattığım içi boş laflara,diğer tüm hisselerinde yaptığın gibi ,hoşuna gidiyor belli.Bu arada bu hisseyi bana öğretmeye filan kalkma sakın.

Şimdi ağırına gideceği için cevap yazacaksın ama ben görmeyeceğim çok şükür. hadi byyy

8.  Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    Benim anlamamda sorun yok,senin anlamanda sorun var bu kesin.Neyse ya senin gibilere yapılacak en güzel şey bloklamak.Hata bende insan gibi anlatmaya çalışıyorum anlamayan birine,sen devam et onu burdan alıp burdan sattığım içi boş laflara,diğer tüm hisselerinde yaptığın gibi ,hoşuna gidiyor belli.Bu arada bu hisseyi bana öğretmeye filan kalkma sakın.

Şimdi ağırına gideceği için cevap yazacaksın ama ben görmeyeceğim çok şükür. hadi byyy
    Yaptığım işlemleri bilsen aklın kaçar, sen kimsin, hava atmak istesem buraya foto atarım, kimle dans ettiğini öğrenirsin.Sürekli yazmamamın nedeni tecrübe,muhatap olma benimle bi daha, git kumda oyna.

Sayfa 430/603 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •