Sayfa 306/603 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Giden hisseye bastılar tekrar ne yapmaya çalışıyor dağıtıyor mu topluyormu

2. bfren ve egeen ile aynı doğrultuda ilerliyor,yapışık üçüzler gibi

3.  Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    bfren ve egeen ile aynı doğrultuda ilerliyor,yapışık üçüzler gibi

Bugün ben de aynısını düşündüm, sayfamda egeen ve jantsa üstüste, son 2 saatte egeen hareketlenince jant da başladı...
    2-3 gündür böyle...

Son

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. En azından bugün şu kesinleşti yukarı gitme istegi daha kuvvetli güzel bir haftalık kapanış yaptı beklentim önümüzdeki haftasonuna kadar yeni zirve denemesi yapması ama endeks avrupa yaptırım derse ve düşerse bilmem

6. Ya bu avrupa da ne çabuk unuttu maskeye muhtaç olduğu günleri de yaptırım falan konuşuyor. Boş laf bunlar. Bu güne kadar kime ne yaptirabilmis ki bize yaptirabilsin.

7.  Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    En azından bugün şu kesinleşti yukarı gitme istegi daha kuvvetli güzel bir haftalık kapanış yaptı beklentim önümüzdeki haftasonuna kadar yeni zirve denemesi yapması ama endeks avrupa yaptırım derse ve düşerse bilmem
    ölmüş adamı tekrar öldüremezsin.avrupa yada amerikanın yaptırımları bizi daha kötü yapmaz.
    asıl üzüntüm,güzel bir hissedeyiz ve bu çalkantı içinde heba olup gidiyor.
    kasası boş,borcunu yüksek faizli borçla kapatan,üstüne üstlük pandemi nedeniyle üretimi kısıtlanmış bir firmaya yatırım yaparmıydınız.yabancı da gelemiyor bu yüzden.
    Çok da güzel fırsatlar var,çin den bize doğru kayan,özellikle tekstil,otomotiv yan sanayii ve orman ürünleri alanında oluşan güzelim fırsatlar,beceriksiz bürokratik engellemelerle heba olup gidiyor.
    endeksi aşağıya çekecek olan bunlar....
    hissemiz allami cihan olsa bu zorlamalara dayanamaz.dayanır belki ama beklediğimiz 4 lü rakamlar gecikir.

8. İnş ülkemiz için güzel haberler gelir yoksa hisse gerçekten dahada yukarıları görecektir er yada geç...

Sayfa 306/603 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •