Sayfa 32/272 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 2173 madde; 249 - 256 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Gözü toprağa size göre bakabilir fakat dedimya kısacıları bu durum çarpar fakat ben şahsım adına uzunda hiç üzeceğini zannetmiyorum... Zamanı da parası da bol olacak buraya yatırım yapanın bence

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

2. Madem siz de atekscisiniz benim gibi... Bir soru o zaman... Madem pd değeriyle ölçüyorsunuz bu hisseyi ateks niye sürünüyor o zaman düşük pd ile

İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

3. Atekse musallat olan tayfa hisseyi cancere dönüştürmüş, şimdi de üfürükçülerden medet umuyorlar.. bu tarz işlerin sonu hüsran..
    ateksi 4TL'lerden yükselten hikaye arsa meselesiydi. Faaliyet raporunda arsa hakkındaki durumu incelerseniz orası kördüğüm, düğüm çözülürse yeniden bir süreç başlar.. ister fk deyin,ister pd deyin ateks primli şu anda 8 tlden 13 Tl ye iyi marj yaptı hala ağlayan varsa nankörün önde gidenidir.. derim.. neyse burası yeri değil.. stop...

ytd değildir

4. Ben ordada sizin gibi düşünmüyorum... Hayırlısı.... beklemek sabretmek acıdır meyvesi ise tatlı

5.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Gözü toprağa size göre bakabilir fakat dedimya kısacıları bu durum çarpar fakat ben şahsım adına uzunda hiç üzeceğini zannetmiyorum... Zamanı da parası da bol olacak buraya yatırım yapanın bence

9 ayda%35 pirim yapmış mı kardeşim, neyin fırıldağını çeviriyorlar anlamış değilim,almayın madem defter değeri 4 slmayın, aslan çimento 30 lira yapar mı? zararda burçelik 5.25. ,parsan 25 lirayı gördü, borsa burası, kediyi fareye boğdururlar, mantığın bittiği yerdir borsa, sana katılıyorum kardeşim bende uzun vade temettü ortağıyım, bazı arkadaşlar kağıdın 4 lira defter değeri deyip belden aşağı vurma peşindeler , şi burada kimse kimseye zorla bişi aldırabılirmi ,hisse adına olumlu konuşuyoruruz adamların zoruna gidiyor bunun mantığı beni bağlar ba , 3 çeyrek blançosunu anlatıyor bana 4 yıldır hissedeyim diyorum bana hisseyi anlatıyor bı rahat bırakın ya aklınız size kalsın..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,832
    Mantığın bittiği yer değildir . Spekülasyon ve manipülasyonun olduğu yere mantığı karıştırmamak lazım . Abidik gubidik kağıtlar ile PSDTC yi de kıyaslamayın . Manipülatör 5 para etmeyen kağıdı önceden tiyo alıp yada tiyo yaratıp 15 TL yaptı diye o kağıt iyi demek değildir . Bu tip konuşmalar dahi spekülasyondur . Rakkamlar ile konuşursanız dediğinizi tartışma fırsatımız olur . Kağıt 9 oldu diye iyi demek manipülasyonun ağababasıdır.
    Herhangi bir kağıt iyi ise hangi kağıttan iyi onu ve neden iyi olduğunu rakkamlar ile yazın .
    Böylece ne demek istediğinizi daha kolay anlarız .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,832
    Yukarıda yazdıklarımdan Gerisi zararlı neşriyattır .

Sn Spek 7.16 TL Satışa gelmez ise çıkış yalan dır manipülasyon dur .
    Sebebi ise çok açık . O trene ben binmemişim demektir .
    Hiç bir tren makinist olmadan yola çıkmaz .

DiP NoT : Spekülasyon yaptım yoruma açık değil Hehehehe

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,832
    777 lot 7.16 da bekliyor .

Neden 777 diye sormayın 7 uğurlu sayımdır .

Sayfa 32/272 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •