Sayfa 104/272 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2173 madde; 825 - 832 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Dediğin rakam doğrudur kardeş iş yatırım hızlı takasta 17139 not citibank yabancı görünüyor 2 gün geriden geldiğini bilmiyordum teşekkürler

Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    bence..11.00 ler yakın ...
    22.01.2020....
    yeter...
    gidip pagyo ya bakalım....sıra onda...

3. %5 artarken, hacim sadece dolaşımdaki payın %12'si. Kimse dillendirmese de herkesin aklında 15 var herhalde..Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben eminim ki, SPK calisanlari burada yazdiklarimizi okuyor.

Temennim o ki, bu brut takas durumunu 10 Nisan 2020 tarihine kadar uzatirlar.

10 Subat gunu acikcilar gelecek, o tarihten itibaren, malda olanlar ozellikle mallarina sahip ciksin, olmadik fiyat hareketleri gorebiliriz.
    bu ikinci oluyor yine nasiplenemedik...işlem hacmi düşüklüğü beni deli etti erkenden çıktım...senin yatırım mantığın çok güzel...3 tl temettü alınca tabi senin için beklemek kolay oldu...5 tl den alıp 3 tl sini geri almak herkese nasip olmaz kısa zamanda....manyak işler yaptım yine dediğimin tersini yaptım...işlem hacmi sığ olması buna sebep oldu...uzun vade 28-30 tl bu hissede hayal değil....kısa vade 2020 14 tl görünüyor....sunlıfe08...sınırlı bir foruma girme imkanım var o yüzde sürekli yazamıyorum durumu biliyorsun..heryerden mimliyim....sizin site kapandı mı hocam...bistte.net den bahsediyorum....ben bu arada ismen ve selec aldım....

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın umut değerli yorumlarınızdan da alabilir miyiz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Grafik USD bazlı ve günlüktür.
    Ekranın solundaki yeşil renkli Fibo seviyelerine dikkat edin. O herşeyi anlatıyor zaten.

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

Grafik USD bazlı ve günlüktür.
    Ekranın solundaki yeşil renkli Fibo seviyelerine dikkat edin. O herşeyi anlatıyor zaten.

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Umut üstad bu grafikteki fibo seviyelerinde vade öngörünüz nedir? Emeğiniz için çok teşekkürler bu arada

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 104/272 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •