Arama sonucu : 28 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Borsa %1 Teoremi

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by fordmegane Yazıyı Oku
    ""Yeni alacağımız hisseyi dibe yakınlığa göre seçip bir önceki Kârlı da ana paraya ekleyerek alım yapıcaz."" demişsiniz lakin ALARK PGSUS VESBE ARCLK bunlar dipte olan kağıtlar değil ki hatta ŞİŞE SODA bile dipten %10 yukarıda işlem yapmışsınız. eğer uygulanılabilir olsa mükemmel mantık ama herkesin dediği gibi terste yakalandığınız an geçmiş olsun bütün sistem çöker... ama yinede başarılar diliyorum. umarım hedefinize ulaşırsınız.
    Güzel dilekeriniz için teşekkürler hocam
    İlk alımlarımda öncesinde takip ettiğim ve kendimce yaptığım analizlerle (çoğunlukla temel analiz, teknik pek yok) güzel rakamlara geleceğini düşündüğüm kağıtları alarak başladım ki alım rakamlarım ile şuanki rakamlara bakarsanız anlarsınız demek istediğimi,
    bu sırada dibe yakın kağıtları inceledim , sonrasında onlara yöneldim

Alıntı Originally Posted by Kakashi1903 Yazıyı Oku
    Güzel dilekeriniz için teşekkürler hocam
    İlk alımlarımda öncesinde takip ettiğim ve kendimce yaptığım analizlerle (çoğunlukla temel analiz, teknik pek yok) güzel rakamlara geleceğini düşündüğüm kağıtları alarak başladım ki alım rakamlarım ile şuanki rakamlara bakarsanız anlarsınız demek istediğimi,
    bu sırada dibe yakın kağıtları inceledim , sonrasında onlara yöneldim
    Dibe yakın hisselerin dibe yakın olmalarının bir sebebi var. Yükselmek için sizin almanızı beklemiyorlar. Kimdi bir abimiz vardı? Ya düşükken alıp yüksekken satacaksın, yada yüksekken alıp daha yüksekken satacaksın. Bence 2. seçeneği uygulayıp dipteki hisselerde boşa zaman harcamayın... Harekete geçmiş hissede daha kolay yol aldığınızı görürsünüz umarım...

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •