Sayfa 5/214 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 33 - 40 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1. 9.70 ten kaç lot işlem gördü

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

KAP : 10.10.2017 16 : 28 : 37

BEYAZ.E İşlem Sırasında Devre Kesici Uygulaması Başlamıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Halen elimde bir miktar tutuyorum. Brütteyken beklediğim tepkiyi vermedi. Bakalım brütten çıkınca beklediğim o tepkiyi verecek mi? 20 olabilir diye düşünüyordum ama olmayacağını anladım. Hiç olmazsa 15 olsaydı iyiydi. Ama düşerse de fena düşer. Kimse tutamaz. Ytd

4. Borsa gündem de ortaklardan birinin satış yapacağından bahşediyorlardı incelemende fayda var derim

5.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Borsa gündem de ortaklardan birinin satış yapacağından bahşediyorlardı incelemende fayda var derim

Teşekkürler evt biliyorum. Hatta bu gün bir kişi daha satış için başvuru yaptı. Belli ki taban serileri yakındır. Benim hedefim 20 idi sonra 15 e çektim şimdi ise her an elden cikarabilirim. Zira su iyice kaynamaya başladı. Zaten gerçek yeride bence 4-5 arası. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Teşekkürler evt biliyorum. Hatta bu gün bir kişi daha satış için başvuru yaptı. Belli ki taban serileri yakındır. Benim hedefim 20 idi sonra 15 e çektim şimdi ise her an elden cikarabilirim. Zira su iyice kaynamaya başladı. Zaten gerçek yeride bence 4-5 arası. Ytd
    Bugün iyi kapattı 12.00

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Halen elimde bir miktar tutuyorum. Brütteyken beklediğim tepkiyi vermedi. Bakalım brütten çıkınca beklediğim o tepkiyi verecek mi? 20 olabilir diye düşünüyordum ama olmayacağını anladım. Hiç olmazsa 15 olsaydı iyiydi. Ama düşerse de fena düşer. Kimse tutamaz. Ytd
    Kardeş tebrik ederim büyük bir başarı bence

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8. Adamların ciğerini biliyorsun

Sayfa 5/214 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz