Sayfa 132/171 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. EVET biraz metronun temel analizine göz atayım...

2020/9 aylık bilanço ile son 3 yılın 9 ve 12 aylık bilanço verileri karşılaştırılmıştır...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Patronu 10 yıldır sermayeyle oynamamış sanki vakti gelmiş te geçiyor gibi !!!

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. PD ve FK sı çok düşük durumda tutuyorlar...

Ağanın senetlerinde, teknik ve temel analiz senelik izine çıkar.

BÜYÜK harfleri ayetin içinde özellikle kullanan şair ne demek istemiştir?

ADALETİ EMREDER, AZGINLIĞI YASAKLAR O, DÜŞÜN TUT.
    RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    Ağanın senetlerinde, teknik ve temel analiz senelik izine çıkar.

BÜYÜK harfleri ayetin içinde özellikle kullanan şair ne demek istemiştir?

ADALETİ EMREDER, AZGINLIĞI YASAKLAR O, DÜŞÜN TUT.
    he gardeşim bende diyordum şimdi madur ky. nin biri gelip teknik analiz işlemez patron kaadında diye bekliyordum saolsan ilk sen yazdın...madem öyle sende istiareye yatarsın tiyo gelirse istiare sürecinde bizede paylaş

amaç üzmek değil yanlış anlama tekniği önemsemiyorsan hangi fiyattan alacağını nerden satacağını neye göre belirliyorsun diye merakım...muhtemel tek seçenek istiare o seçenekte bende yok...sen tekniği önemsemiyon ama ben senin yöntemini de görmek isterim...akıl akıldan üstündür demiş bilim

Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    bakalım görelim kim haklı çıkacak. ben 1.70 bekleyecem. 1,70 den alıncada sana özel yazacam... borsa şişmiş metro şişmiş. gör bak bilanço zarar acıklayacaklar kesin işte o zaman gömecem...
    Insallah dediğiniz GB olur 1.7 den de alırız.tum mermileri boşaltmadık.borsada başkada ucuz kagıt yok.ytd

7. endeks usd görünüm...direncine gelmiş...bakalım aşacakmı dinlenecekmi...grafik haftalık usd..

8. Ortlamalar bakımından bist100 haftalık TL görünüm...

Sayfa 132/171 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •