Sayfa 147/171 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

metro da geçmiş bedelli denemelerinde çok fena aşağı 1e dogru sürmüştü. onay surecide 4-5 ay aldı, şimdi buyuk ihtimal onaylanır 1 aya dedi aracı kurum yetkilsi. ergeç tekrar deneyeceği belliydi , kılıfını hazırladılar demekki yeniden istediler

2.  Alıntı Originally Posted by bodrumair Yazıyı Oku
    metro da geçmiş bedelli denemelerinde çok fena aşağı 1e dogru sürmüştü. onay surecide 4-5 ay aldı, şimdi buyuk ihtimal onaylanır 1 aya dedi aracı kurum yetkilsi. ergeç tekrar deneyeceği belliydi , kılıfını hazırladılar demekki yeniden istediler
    Yukseltmeden hisseyi bedelliyi kime satcaklar.3 lira ustu olmadan kimse bu hisseye girmez,ellerinde patlar bedelli.

3.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    3 gün önceydi 3 ay önce 3,34 den aldığımı 2,28 hepsini sattım. düşünce alırım dedim. ama borsa çok şişti bir de bedelli çok kötü oldu. Ama yi ne de toplamak için çakallık yapmış olabilir. Dedim ya ortam çok kötü şişmiş-mutasyon-biden-akdeniz-ege-suriye kriz çok . biraz bekleyip görmek lazım.
    Adanalı, bedelli kap ı kaçta geldi? Kağıt kaçtı kaç kapattı? Baktın mı?

Bugün piyasayı kullandı ve düşük hacimle devre kesti.. 2.28.Sonra karanlıktan çıkışta 2.30 dan 1 milyona yakın panik satışı aldı ve 2 milyon da alış koydu..hadi nabzı yükselen versin dedi.baktı veren yok.2 kademe yukarıya alıp sonra aşağıya kendi alışlarına verdi.
    Bunu neden yapar?
    Bedelli kötü değil.iyidir.zaten pddd düşük,fk düşük ve fiyat dipte.bu durumda bedelli bu değerleri daha da düşürür..
    Patron bu durumda bedelli açıklıyor.şunu da söyleyeyim ben SPK nın bedelliyi onaylayacağını sanmıyorum.keşke onaylasa.

Sonuç olarak piyasa izin verirse bir cisim yaklaşıyor bence..son turlara girdik.
    Bedelli de çok güzel haber.

Ytd

4. spk bedelliyi kabul edecegını sanmıyorum.red geldiğinde fiyat hızlıca geri gelir….ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Adanalı, bedelli kap ı kaçta geldi? Kağıt kaçtı kaç kapattı? Baktın mı?

Bugün piyasayı kullandı ve düşük hacimle devre kesti.. 2.28.Sonra karanlıktan çıkışta 2.30 dan 1 milyona yakın panik satışı aldı ve 2 milyon da alış koydu..hadi nabzı yükselen versin dedi.baktı veren yok.2 kademe yukarıya alıp sonra aşağıya kendi alışlarına verdi.
    Bunu neden yapar?
    Bedelli kötü değil.iyidir.zaten pddd düşük,fk düşük ve fiyat dipte.bu durumda bedelli bu değerleri daha da düşürür..
    Patron bu durumda bedelli açıklıyor.şunu da söyleyeyim ben SPK nın bedelliyi onaylayacağını sanmıyorum.keşke onaylasa.

Sonuç olarak piyasa izin verirse bir cisim yaklaşıyor bence..son turlara girdik.
    Bedelli de çok güzel haber.

Ytd
    On numara yorum derim buna ben.

6. Çakal seni
    Tahtayı izlemeyen ,analiz bilgisi olmayanın malını süpürdü..şimdi gelir onlar 50 üstünden alır..
    Ytd

7. Galip ciğimizin hissesine teknik işlermi bilmem ama haftalıkta fincan kulp var gibi. Yüz dene bebe yapacak imiş. Bakım için para lazım. %100 bedelli istedi, bez parası için, bide buradan bebe maması için %100 yapmak ister mi?

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

8. Galip aga bebeler için güzel kar açıklamış. 213 milyon TL. Fk:3.39. Pd/dd: 0.74. Bedavadan biraz daha pahalı. Sebep? Patrona olan güven sorunu....

Şuan imkb de birçok hisse 40-50 fk, 4-5 pd/dd den işlem görüyor. Patrona güven olsa şuanki fiyatı 15-20 TL lerde dolaşırdı...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/914164

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Sayfa 147/171 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •