Sayfa 89/171 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 705 - 712 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    illim hocam, teknik olarak dirençleri nerelerde görüyorsunuz
    ustad bir kac sayfa once grafigim var orda belirtmistim. 1.6dan gelen dusenin direnci 36 yatay direncler ise 41/51/61 gibi üzeri 2.20 ye kadar boş...pivot zirvedeki iki tepenin düseni 2.20 lere denk geliyor ama oralar cok pembe beklenti benim icin...ben ilk baharda biraz savunmaci stratejideyim bistte bu nedenle daha realist bakmaya calisiyorum...son bahar olsa daha yuksek beklentim olabilirdi...şuan icin 1.5/1.6 arasi benim icin yeterli...son baharda iyi para kazandik ilk baharda ufak kar ve kazanci kaybetmeme ve parayi yaza tasima amac; yazin derya deniz bir suru firsat dogacaktir her yaz oldugu gibi...ilk bahar genelde borsanin son coskulari yasatip ky.ye mal yukledigi aylardir dikkatli olmakta fayda var...birakin ucan ucsun kacan kacsin kaar ınıza sahip cikin yeter...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. uzun zamandir tabelada invest i gormemistim...benim icin totem

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad bir kac sayfa once grafigim var orda belirtmistim. 1.6dan gelen dusenin direnci 36 yatay direncler ise 41/51/61 gibi üzeri 2.20 ye kadar boş...pivot zirvedeki iki tepenin düseni 2.20 lere denk geliyor ama oralar cok pembe beklenti benim icin...ben ilk baharda biraz savunmaci stratejideyim bistte bu nedenle daha realist bakmaya calisiyorum...son bahar olsa daha yuksek beklentim olabilirdi...şuan icin 1.5/1.6 arasi benim icin yeterli...son baharda iyi para kazandik ilk baharda ufak kar ve kazanci kaybetmeme ve parayi yaza tasima amac; yazin derya deniz bir suru firsat dogacaktir her yaz oldugu gibi...ilk bahar genelde borsanin son coskulari yasatip ky.ye mal yukledigi aylardir dikkatli olmakta fayda var...birakin ucan ucsun kacan kacsin kaar ınıza sahip cikin yeter...

haklısın kaarı aldıktan sonra gerisi çok önemli değil. ben günlük al sat yapmam genelde düşük seviyelerden alıp beklemeyi tercih ediyorum illaki yüksek beklentiler oluyor ama ben genelde yükselişini bitirip düşüş trendine girdiğini düşündüğümde satıyorum. AMA SİZİN STRATEJİNİZ DAHA SAĞLIKLI SERT DÜŞÜŞLERE YAKALANMADAN ÇIKABİLİYORSUNUZ. ben avgyo karlı çıktım( 1.52 den sattım) ama 1.6x lerden 1.40 lara bir anda gelince kaarın çoğunu götürdü sonrasında 1.52 ye çıkınca satıp 1.32 den buraya geldim. bakalım belki de sizi takip eder daha erken satarım. hayırlısı.

4. salı günü batum alimi grafigi ziplatmis, dun bu gun yansir sora...

5.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    haklısın kaarı aldıktan sonra gerisi çok önemli değil. ben günlük al sat yapmam genelde düşük seviyelerden alıp beklemeyi tercih ediyorum illaki yüksek beklentiler oluyor ama ben genelde yükselişini bitirip düşüş trendine girdiğini düşündüğümde satıyorum. AMA SİZİN STRATEJİNİZ DAHA SAĞLIKLI SERT DÜŞÜŞLERE YAKALANMADAN ÇIKABİLİYORSUNUZ. ben avgyo karlı çıktım( 1.52 den sattım) ama 1.6x lerden 1.40 lara bir anda gelince kaarın çoğunu götürdü sonrasında 1.52 ye çıkınca satıp 1.32 den buraya geldim. bakalım belki de sizi takip eder daha erken satarım. hayırlısı.
    aman üstad bana sorumluluk yükleme kendi kararinla al sat lutfen, zaten kimseye ne al ne sat derim sadece satinca vedalasiyorum...benimki veri paylasimi fikir alis verişi..ben galipten yillardir cok para kazandim tuzum kuru...burasi galibin tahtasi ayagina taş deger bir hafta taban ceker niye nicin diyemeyiz...bunu hepimiz basta kabul edip bu riski aliyoruz bu tahtanin rajonu bu malesef...
    Son düzenleme : illim; 09-01-2020 saat: 21:39.

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. illim hocam, borsada yarın ne olacağını kimse bilemez ve herkes kendi kararını illaki kendi verir. borsayı yatırım aracı gibi görüp portföyün belli kısmını borsada tutan biriyim. burada hepimiz kendi beklentilerimizi paylaşırken diğer arkadaşların kendi yorumlarını kendilerinin yapması gerekiyor. bizim burada yaptığımız beklentilerimizi paylaşmak. sonuçta herkes kendi kararını kendi verir.

BENİM TEK TAVSİYEM KREDİYLE VEYA AÇIK İŞLEMLERLE BORSADA YATIRIM YAPMAYIN. HERKESE BOL KAZANÇLAR

8.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    illim hocam, borsada yarın ne olacağını kimse bilemez ve herkes kendi kararını illaki kendi verir. borsayı yatırım aracı gibi görüp portföyün belli kısmını borsada tutan biriyim. burada hepimiz kendi beklentilerimizi paylaşırken diğer arkadaşların kendi yorumlarını kendilerinin yapması gerekiyor. bizim burada yaptığımız beklentilerimizi paylaşmak. sonuçta herkes kendi kararını kendi verir.

BENİM TEK TAVSİYEM KREDİYLE VEYA AÇIK İŞLEMLERLE BORSADA YATIRIM YAPMAYIN. HERKESE BOL KAZANÇLAR
    eywallah ustad...hepimize bol sans umarim...

Sayfa 89/171 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •