Sayfa 14/116 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Haberi kaldırmışlar gibi ama cok daha eski 2016 haberleri duruyor .yeni habesede cekindiler kaldırdılar her türlü muaamma

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bende bayagı araştırdım birşey bulamadım..
    şayet bu haberin dogruluk payı varsa herhalde bu fiatlarda gelmez diye düşünüyorum..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bende bayagı araştırdım birşey bulamadım..
    şayet bu haberin dogruluk payı varsa herhalde bu fiatlarda gelmez diye düşünüyorum..
    Kap a bildirmeden sızması zaten etik olmaz.borsa tatlicisi da bu hafta kristal de kap gelicek dedi bakalim ne gelicek

Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Kap a bildirmeden sızması zaten etik olmaz.borsa tatlicisi da bu hafta kristal de kap gelicek dedi bakalim ne gelicek

1999 Aralık ayında olduğu gibi, seri tavanlar yaptırtacak bir haber gelse keşke... (Y.T.D.)

4. şu pınarsu işini kendimce degerlendireyim..
    şirketin 150 milyon borcu var yani zor durumda özsermayesi ve sermaya eşitlenmiş ..?
    peki krstl bu şirketi alacak kadar nakit parası varmı bence yok ..
    peki dahada büyümek istiyorsa alması gerekirmi olabilir fakat önce pazar önemli olan ..
    öyle böyle derken bizim krstl elden gitmesin ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. hissemiz 1.50 de dinlenmeye geçti gibi duruyor ara ara dinlenmesi iyidir buda yolunun uzun olacagını destekler..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Bir buraya bulaşmamıştı siyaset. Lütfen siyasi fikirlerinizi kendinize saklayın. Hisse hakkında varsa paylaşacaklariniz onları yazınız....

7.  Alıntı Originally Posted by Mkmdkdis Yazıyı Oku
    Bir buraya bulaşmamıştı siyaset. Lütfen siyasi fikirlerinizi kendinize saklayın. Hisse hakkında varsa paylaşacaklariniz onları yazınız....
    Dusucemi her zaman her yerde paylasma ozgurlugune sahibim kimsedende bunun icin icazet alacak degilim !
    Gudubet dedim en naif tabirim
    Hergun sövūyorum bilesin !

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Özgürlük demek her istediğini her yerde yazmak demek değildir önce bunu bilmen gerekir. Icindekileri kusarak kokusunu etrafa yayıp rahatsız edemezsin baskalarini. Kime sovdugunden ziyade sovmek/ küfür vb. Şeyler ile bu nezih ortamı bulandirmis oluyorsun. Biraz edep ya hu...

Sayfa 14/116 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •