Sayfa 22/68 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 169 - 176 arası.

Konu: AVHOL - Avrupa Yatırım Holding

1. Artık çorba kıvam almaya başladı. Hadi hayırlısı bakalım 2.07 den kapattık.

2. Bi göz atalım dedik.

3.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Artık çorba kıvam almaya başladı. Hadi hayırlısı bakalım 2.07 den kapattık.
    Çanak kulp mu var acaba grafikte.

4. Evt hisse gayet gzl bir yükselişle günü 2, 25 ile kapattı. Belki ufak birgeri çekilme olabilr ama artık 3 lere doğru yol almaya başladık.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Evt hisse gayet gzl bir yükselişle günü 2, 25 ile kapattı. Belki ufak birgeri çekilme olabilr ama artık 3 lere doğru yol almaya başladık.ytd
    Evt ufak değil ufacık bir geri çekilme oldu ve 2, 24 ten kapattık. Bu arada kimse yok kendi kendime cevap yazıyorum. Ytd

KAP : AVHOL

Pay satımları ile ilgili aşağıda AGM Avrupa Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin açıklaması bulunmaktadır:

Avrupa Yatırım Holding A.Ş.'de sahibi bulunduğum 830.000 TL Nominal değerli payların satışına ilişkin 07.04.2017 Tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'nca onaylanan ve 07.04.2017 Tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurmuş olduğumuz "Pay Satışı Bilgi Formu" kapsamında 12.06.2017 tarihinde satış işlemi yapabileceğimizi tüm kamuoyuna ve paydaşlarımızın bilgisine sunarız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Zaten satmadimi bu adam pramitteki 834 bin Lotu verdi .. ve biraz da tekrar aldı 183 bin lot daha ne satışı yapacak

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kap haberlerine takılmayın. Anlamsız. Bizler farkındayız da belki yeni girecekleri korkutmak içindir. Neyse biraz duraksama dönemine girdik sanırım. Artık haftaya diyelim.2,25 iyidir.ytd

Sayfa 22/68 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •