Sayfa 392/999 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Irak Devlet Televizyonu yetkilileri:

“İran'ın seçkin Kudüs kuvvetinin başı General Kasım Süleymani ve Haşdi Şabi Genel Komutan Yardımcısı Ebu Mehdi el-Mühendis, ABD’nin hava saldırısı sonucu öldürüldü.” / AP

Petrolü ve Altını yukarı götürdü ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

İran Devrim Muhafızları Ordusu komutanlarından Muhsin Rızai, ABD saldırısında öldürülen Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani'nin intikamını alacaklarını kaydetti. Öte yandan Dışişleri Bakanı Zarif'te, "ABD, haydutça maceracılığının tüm sonuçlarından sorumlu olacaktır" dedi.

İran Devrim Muhafızları Ordusu Eski Genel Komutanı Muhsin Rızai, Twitter hesabından paylaştığı mesajında, "Kasım Süleymani, şehit kardeşlerine katıldı ancak ABD'den acı bir intikam alacağız." ifadelerini kullandı. Devrim Muhafızları Ordusu da İranlı general Süleymani'nin ABD'nin saldırısında öldürüldüğünü teyit etmişti.

*tüik: Tüketici fiyatları aralık'ta yıllık %11,84 (beklenti %11,56)

*tüik: Aralık tüfe %0.74 (beklentı %0.5 öncekı %0.38)

*tüik: Yurt içi üretici fiyatları aralık'ta aylık %0,69

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tüik: Aralık yurt içı üfe (yıllık) %7.36

Gelen enflasyon rakamları sonrası Memur ve memur emeklisinin alacağı zam oranı yüzde 5.5 olacak. SSK ve Bağ-Kur emeklisi yüzde 6.5 zam alacak.

6. Her ay almış olduğunuz dolarların üzerine ( borsayi falan ittir et zaten orada bir şey yapma olasılığınız falan pek yok da ) , aylık TL mevduat faizi getirisini koyup zararın çıkması için kurun kaç TL ye gelmesi gerektiği hesabını yapıyor musunuz

Eğer yapıyorsanız yada yaparsanız bu işi kaç ay belki de yıl boyunca yapacaksınız

Yada daha kolayı var

Acarsin you tube u , izlersin iki video kafayı bulursun

7. Bddk bşk.akben: 2020'de takibe dönüşüm oranının tarihi seviyelere yakınsamasını bekliyorum

Sayfa 392/999 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •