Sayfa 403/999 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Beyler bos verin laga lugayi en iyi kim tahmin yapacak bakalim. Yarin dolar ve bist ne olur ne kadar degerde degisim olur yazin bakalim

Dolar/TL ilk işlemler 5.9846

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Soyle yapalim o zaman yarin saat 18:00 dolar ve bist alalim.

4. dolari filan gectim..ozel sektor ureticiyim..tum hammaddelere son 1 haftada gelen zamlar inanilmaz..gittigim musterilerin kullandigi diger kalemlerdende muhabbet ediyoruz..misal un bile 100 liradan 120 liraya cikmis cuvali..
    bugun eve gelirken hep 40 liraya aldigim 1 kg itimat tereyag kac lira olmus ? 58 lira..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hemen her zaman üslup özün önüne geçer...

Neyse...

Bugün Facebook'ta arkadaşlar bir link paylaşmışlar.

Adam, burada dolar düşüşe geçecek falan diyor.

Sıralamış nedenleri.

Görmek istediklerini görüyor.

İçinde ne İran-ABD olayı var, ne ABD nin Irak'tan çıkarılması için verilen yetki konusu var (malum ABD nin Irak'ta 9 adet askeri üssü var), ne Libya tezkeresinin kullanılması halinde bizi bekleyen tehlikeler var...Daha ekonomik verilerin kur üzerinde yaratacağı olumsuz etkiler falan da yok hani.

Bu coğrafya, her an risk her an kargaşa demek...

Sırf bu olasılık bile dolar almak ve tutmak için bir neden.

Haftayı, yaşayanlar görecek...

6. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan'ın TBMM'de alınan Libya tezkeresi kararını kınamasına ilişkin, "Suudi Arabistan'ın bizi kınamasından rahatsız olmayız, tam aksine biz onu kınıyoruz ve kınamasını da asla kale almıyoruz" açıklamasını yaptı

7. Son dakika: İranlı General Kasım Süleymani'nin öldürülmesi sonrası bölgede tansiyon yükselmeye devam ediyor. ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Eğer İran herhangi bir ABD varılığını hedef alırsa, hızlı, geri adım atmadan ve belki de orantısız bir şekilde geri cevap vereceğiz" dedi

Sayfa 403/999 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •