Sayfa 419/999 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Kabul etmiyoruz. yok hükmündedir...

Borell kim ya...

kim takar...Asrın liderimiz yakında saydırir buna ..

eyyy borell....
    Dis politika konularinda herkes dikkatli konusmak durumundadir. Sirf iktidara muhalefet edecegim diye...dusman saflarinda saf tutma safliginda bulunulmamali da...bana ne..herkes kendini bilir..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yabanci bir ulke vatandasi olabilmek icin; o ulkenin ulusal menfaatlerine karsi konusup davranamazsiniz.
    Vatandasliga almazlar. Yada bir ulkenin cikarlari dogrultusunda hareket ediyorsaniz, o ulke vatandasi olmalisiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "düşman saflarında saf tutma saflığı".

saf saf konuşmak örneği olsa gerek...

Bana göre (bir vatandaş, bir oy veren olarak) Libya'da asker göndermek ülkeye zarar verecek, bana zarar verecek yanlış bir eylem...

bir itirazin var mı?

varsa da en ufak derdim değil...

Ama böyle düşünmekle düşmanla saf tuttuğum iddian bence aptalca bir baskılama gayreti.

bu kadar net.

ve haddin değil...

3. Borrel isimli sahsin mesajlari beni ilgilendirmiyor. O kendi ulkesinin cikarlarini temsil ediyor.
    Hic de korkmadim.
    Onu destekliyorsaniz sizin tercihiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    Borrel isimli sahsin mesajlari beni ilgilendirmiyor. O kendi ulkesinin cikarlarini temsil ediyor.
    Hic de korkmadim.
    Onu destekliyorsaniz sizin tercihiniz.

Bu senin yazdiklarin da, iktidara yalakaligin son asamasi olmali.

Ben bu denli cehalete hayret ediyorum.

Enver paşa zamanında yazlık mühimmatla askeri rusyaya yollamaya kalkmış resmen 100 bin asker sarıkamışta tek kurşun atamadan donarak ölmüş.Muhtemelen o zaman da enver paşaya ya paşa bu iş sakat diyenler olmuştur.O zamanın tiranı enver paşa onlara vatan haini falan demişmidir ki.Kibar adammış ,salak ama kibar ve bence vatansever de bir adammış enver paşa ,bence dememiştir.Kesinlikle yetki verilmemesi gereken çok zayıf öngörüsüz bir komutanmış enver paşa,Atatürkle sürekli çatışması da bundan Atatürk ne yapsın her yaptığı yanlış enverin muhtemelen dayanamıyordur onun bu saçmalıklarına ,şimdi nerden aklıma geldiyse bunlar,neyse bu ara dolar artar bence ortalık çok karışık.Sarıkamış şehitlerinede allah rahmet eylesin ,çok ama çok acı bir durum tabi.

6. Ahmetg ..rxpu ..bazi arkadaslar cifte vatandas veya dis ulkede bulunmuslar,yasiyolar.
    Cok degerli paylasimda , yorumda bulunuyorlar.
    Sayin bora yasar da faydali degerli paylasimlar icindeler. Bana gore.
    Ancak bitmez tukenmez gunluk ve siyasi yorumlar faydasiz ve yorucu.
    Bora beyi uzmek istemezdim. Kirdiysam ozur dilerim.

Zamanında amerikalı bir general türkiyenin en iyi ihraç malı askeridir demişti.Çok ayıp yanlış irrite edici bir yorum.Askerimizin canı sadece vatanı korumak için akmalıdır.Yoksa bu canlar tarlada yetişmiyor,anneleri var babaları var aileleri,kardeşleri ümitleri var.Libya nere ya ne işimiz var orda.

8. Düşmanımız kim ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 419/999 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •