Sayfa 532/999 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

TCMB/Uysal: Ödeme sistemleri konusunda bütün yetkilendirme MB'ye geçti, bu çerçevede yapacağımız çalışmalar öncesi Davos'taki gelişmeleri takip etmek bizim için önemli

TCMB/Uysal: TL cinsi varlıkların son dönemde talep görüyor olması, yatırımcıların ilgisini Türkiye'ye doğru yöneltiyor

TCMB/Uysal: 2019'da önemli bir manevra alanı oluşmuştu, biz önden yüklemeli bir şekilde kullandık

TCMB/Uysal: Bundan sonraki adımlarımız verilere dayalı olacak. Özellikle enflasyonu takip ederek gerekli adımları atacağız

TCMB/Uysal: Kredi mevduat faizlerindeki düşüş iktisadi faaliyette toparlanmayı destekledi. Öncelikle tüketim tarafında başlasa da önümüzdeki dönemde yatırım ve istihdama da yansımasını bekliyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Esas bomba haber bu
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...-baskin/230776

"Banka Genel Müdür odalarına baskın! Rekabet Kurumu'nun 20 banka soruşturması nedeniyle bazı banka CEO ve GMY'lerinin odalarına baskın düzenlendiği ve bilgisayarlarında incelemeler yapıldığı öne sürüldü."

Bizim istediğimiz gibi bankacılık yapacaksınız diyor akp.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Esas bomba haber bu

"Banka Genel Müdür odalarına baskın! Rekabet Kurumu'nun 20 banka soruşturması nedeniyle bazı banka CEO ve GMY'lerinin odalarına baskın düzenlendiği ve bilgisayarlarında incelemeler yapıldığı öne sürüldü."

Hakim ya da mahkeme kararına ihtiyaç var mı acaba? Hani hukuk devletiyiz ya...Dile kolay 20 banka...Tüm ekonomi demek neredeyse...

Sıkça genel müdürleri arayıp isteklerde bulunmak yetmiyor, kesmiyor anlaşılan...

Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Esas bomba haber bu

enteresan bir noktaya doğru ilerliyoruz ülke olarak !?

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    enteresan bir noktaya doğru ilerliyoruz ülke olarak !?
    Yok hocam yapılmışı var,bildiğin azerbeycan işte,şaşmanıza gerek yok herşey tamamen benziyor artık.Yalnız orda aliyev bekliyor bekliyor küt diye yüzde 70 devaulasyonu yapıveriyor,bizimkilerden de benzeri bir şey bekliyorum,damat aslında sinyali çaktı da piyasa anlamadı yeni konsepti)))))

Bu arada ben yazınca azerbeycanla kıyasımıza bir arkadaş kızmıştı,valla adamlarda petrol var bizde yok,nüfusları da baya az,rusyada çalışan azerilerden de memleketlerine baya dolar akıyor bizdeki almancılar misali,gerçi bizim almancılar artık alman oldular,onlardan pek para akmıyor bize.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu arada ben yazınca azerbeycanla kıyasımıza bir arkadaş kızmıştı,valla adamlarda petrol var bizde yok,nüfusları da baya az,rusyada çalışan azerilerden de memleketlerine baya dolar akıyor bizdeki almancılar misali,gerçi bizim almancılar artık alman oldular,onlardan pek para akmıyor bize.
    Yatirdiklari her kurus batti da ondan.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yatirdiklari her kurus batti da ondan.
    E olcak o kadar,bizimkiler de batıyor biz bişi diyormuyuz,aslında vatandaşı olmasan bizim memleket çok eğlenceli de vatandaşı olmak biraz şeediyor.Öyle var mı almanyaya kaçıp kazıktan kurtulmak elbet az bişi paylarına düşeni alacaklar.

Sayfa 532/999 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •