Sayfa 661/999 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

TCMB'nin ticari müşteriler ile ilgili tebliğ ve BDDK'nın finansal tüketiciler ile ilgili yönetmelik değişikliği Resmi Gazete'de yayımlandı

Yönetmelik değişikliği ile ticari müşterilerden alınan hesap işletim ücreti ve hesap açılış ücreti kaldırıldı.

Bankaların aldıkları ücret ve komisyonlar standartlaştırılarak maliyetler düşürüldü.

EFT ücretlerine hem ticari hem de finansal tüketiciler için üst sınır getirildi.

Ticari kredilerde kredi kullanım ücreti yüzde 2 seviyelerine kadar çıkarken yeni tebliğ ile en fazla yüzde 1 olarak sınırlandırıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sevgili Komutan Logar,

Sizin GORA'da pire bulunuyormu ?
    Oo tinaz bey sizi burada gormek seref.

3. O degilde bu orani en son 1 e kadar indirdikten sonra hangi enstrüman i ellerine alacaklar acaba.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Aynen bora bey size sonuna kadar katiliyorum. grip rna virusudur. Ve kendiliginden kiside cikar yani tek basina bile olsan dunyada gribe yakalanirsin. Ama tek basina olsan dunyada corona virusune yakalamazsin. Dediginiz gibi imzanin son kismindaki yaziniza bende katiliyorum.
    Yahu bir sallama, Dünyada tek kişi olsan o gribal virüse dirençli olursun, dirençli vücutta tekrar grip virüsü nasil mutasyona uğrayacak?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Teyyy... Allahım, tek yumurta ve spermden insan cikartiyon, beyini herkese taksana!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    logar bey...tahsil, meslek, uzmanlık nedir?

inşallah sağlık mensubu ya da eczacı değilsindir...

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    logar bey...tahsil, meslek, uzmanlık nedir?

inşallah sağlık mensubu ya da eczacı değilsindir...
    Kaldırım genetik müyendisi olur arkadaş, Reyis gibim diploması şaibeli değildir inşallah, hayatımız ona emanet çünkü!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ama grip seklinde degil ki bu insandan insana nefes yoluyla bile geciyor belki soguk ta daha kirici bile olabilir. Virus bakteri gibi de degil uzun sure dayanabilir. Viraller bambaska oluyor. Tabii bu konuda tipci arkadaslar daha iyi bilir.
    Zaten yazimda tipcilarin daha iyi bilecegini yazdim. Ama grip tek bir kiside ortaya cikmiyorsa dogrudur ben hataliyim. Ama yazimda ben bilmem tipcilar daha iyi bilir yazdim. En azindan burdan yirtarim galiba

Sayfa 661/999 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •