Sayfa 781/999 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Erdoğan ile Putin telefonda görüştü .

Erdoğan, Putin ile görüşmesinde, İdlib ' de çözümün Soçi Mutabakatının tam olarak uygulanmasından geçtiğini belirtti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bugünleyin nelere barmak bastık, yerli ve milli bangalarımızın 2 milyar dolar gayme satmasının kaynağını açıkladık, altına değindik, Corona virüsünün antiseptiğinin çamaşır suyu olduğunu izah ettik, kargoyu bekledik, dağıtıcının kargoyu asansöre atıp kaçtığını söyledik, Çinden mal almayacağımı deklere ettim.

Barmak attığım, konular bunlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kuru sanırım asansöre bırakılan kargo etkiledi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Avro/USD de beklenen yükseliş. de etkilemiş görünüyor dolar kurunu.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Onu yazdım sn kutsi,bizde yoğun bakımda yatak sorunu hep vardır.Bu hastalıkta ortalama yüzde on ile yirmi arasında hasta ağırlaşıyor yoğun bakıma gerek oluyor.İlk bir kaç yüz hasta tamam ondan sonra bizim sistem kitlenir.Ondan tırsıyorum.İranda olayın hızlı gitmesi ondan.Ukraynalılar çinden vatandaşları nakil olunca protesto için sokağa dökülmüşler.Bizim sağlık sistemimiz hastanelerimiz iyi değil çinden bu insanları neden getirdiniz diye.Aslında haklılar.
    Benim bir tanıdığım yakın zamanda yoğun bakımda yer bulmakta güçlük çekmişti. Dediğiniz gibi salgın durumunda en büyük sorun bu kanalda yaşanacak çinliler boşu boşuna hastane inşaa etmediler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. Esad İdlibi alacak, bize de 2.5-3 milyon arası İdlibli Suriyeli gelecek. Nasıl güzel anlaşma değil mi? Esad akıllı adammış ülkesinde ne kadar işe yaramaz parazit nüfus varsa bize iteledi. Dahası da gelecek.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bizim gerizekalı yöneticiler irandan girişi yasaklamıyorlar.Adamların gelecek ay nevruz bayramları var bir ton iranlı bize gelir.Havaalanında ateş ölçme ,şüphelileri muayene falan dedi gerizekalı sağlık bakanı,ulan dünya alem tırsıyor 15 güne kadar tek bulgu vermeden gezenler olabiliyor ,bu nedenle bulaşma riski çok fazla diye herkes önlem alıyor,bizimkiler hala termal kamera falan.Yahu termalde yakalanan hasta zaten yoğun bakıma gitmeye üç beş günü kalan hasta olur,ateş düşürücü alsa adamı yakalayamazsın.Ben bu salaklıkla bu virüsün şu anda bize hala girmediğine inanamıyorum cidden.

Sayın Hakem,İranlılar tamamda,Nevşehir de ki binlerce Çinli turist ne olacak?herkes Çinlilere yasak getiriyor biz hariç herhalde

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Hakem,İranlılar tamamda,Nevşehir de ki binlerce Çinli turist ne olacak?herkes Çinlilere yasak getiriyor biz hariç herhalde
    Valla ekonomi ne kadar kötü ki hükümet turizmdeki en ufak bir kayba bile tahammül edemiyor sn watcher.Bence çok korkuyor turizm işinden bizimkiler.

Sayfa 781/999 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •