Sayfa 832/999 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Bu işten hiç anlamam, fakat bir şeyler uçuyor gibi Irandan, anlayanlar bir baksın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    ABD'den İran'a korona çağrısı: Gerçeği açıklayın

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Tahran yönetiminin korona virüsü hakkında 'gerçekleri gizlediğini' iddia etti.
    Reuters’te yer alan habere göre, gazetecilere açıklamalarda bulunan ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, İran’ı virüsle ilgili gerçekleri uluslararası kamuoyuna açıklamaya çağırdı.

Durum demek çoook vahim iran’da.
    Sn maharaj iran kavrulacak,en az iki aydır vakalar olacak orda,biz sağlam kalacağız mümkün mü.Sağlık bakanı habire bizde corona vakası yok diyor, doğru ,hasta olabilmesi için teşhis olmalı.Bizde her ölüm ve her hasta SGK sisteminde kayıtlıdır.Eh o zaman son 2 haftada pnomoniden kaç kişi ölmüş,hasta sayısında artış var mı,açıklayın da içimiz rahat olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bu işten hiç anlamam, fakat bir şeyler uçuyor gibi Irandan, anlayanlar bir baksın.
    Hissenettin emektarları dikkat etsin o zaman. 70 üstü gidici.
    Delinin biri Ankara dikkat etsin demiş ama ankaranın gözü kara.

https://youtu.be/pti-6CMWb5Y

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn maharaj iran kavrulacak,en az iki aydır vakalar olacak orda,biz sağlam kalacağız mümkün mü.Sağlık bakanı habire bizde corona vakası yok diyor, doğru ,hasta olabilmesi için teşhis olmalı.Bizde her ölüm ve her hasta SGK sisteminde kayıtlıdır.Eh o zaman son 2 haftada pnomoniden kaç kişi ölmüş,hasta sayısında artış var mı,açıklayın da içimiz rahat olsun.
    turizm etkilenmesin ekonomimiz zarar görmesin diye yapıyorlar onu anlıyorumda. 3-5 kuruş daha döviz alacağız diye Çin ve İrandan hala insan taşımak niye onu anlamıyorum. bu vatan evlatlarının canının hiç kıymeti yok eyy ahali.

Global Dünyada, uçak seferi engellemek hikaye, bir tek Kuzey Kore yırtar bu işten, Kribati bile yırtamaz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Tcmb/ uysal: Ekonomide toparlanma son dönemde güç kazandı

uysal: Cari denge son 1 yıllık dönemde önemli iyileşme kaydetti

uysal : Reel doviz kurundaki seviye rekabet gücünü destekliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Uysal: Enflasyonun seyri yılsonu tahminiyle büyük ölçüde uyumlu

uysal: Enflasyon beklentilerindeki iyileşme genele yayıldı

uysal : Enflasyonun yıl sonu tahminimize dogru kademeli gerileyecegini düşünüyoruz

uysal: Faiz indirinleri kredi ve mevduat faizlerine güçlü bir şekilde yansidi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    turizm etkilenmesin ekonomimiz zarar görmesin diye yapıyorlar onu anlıyorumda. 3-5 kuruş daha döviz alacağız diye Çin ve İrandan hala insan taşımak niye onu anlamıyorum. bu vatan evlatlarının canının hiç kıymeti yok eyy ahali.
    Sn maharaj ilk vakaların geç başlaması hayati önemde.Yoksa artık bizde virüs var bence.İlk vakalar ne kadar geç olursa aşı bulunana kadar yiyeceğimiz darbe göreceli olarak madden manen o kadar azalır.Aşı bulunamazsa yandı gülüm keten helva.

Sayfa 832/999 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •