Sayfa 839/999 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Hectoral dostum. Gerçekten herkes sıkıntıda. Tatmin edici bir açıklama yok . Şuan burada bu konuda konuşan en yetkili kişi sensin . Hıncımızı senden çıkarıyoruz. Ne yapak

Neyse durum anlaşılıyorki, uçuşları kapattık sınırları kapattık falan fasa fiso. Adam İran 'dan Ermenistan 'a Gürcistan 'a geçer yine gelir. Uçabildigi her yere uçar, aktarmalı olarak ordan gelir. Bir iki bilet fazladan alır olur biter .

Evet , şurası da var ki koca ülkeyi karantinaya alabilir miyiz ki ? Yok . E o zaman da nasıl oluyor da bir tane bile çıkmıyor. Umarım söyledikleri gibi yoktur demekten başka bir şey yapamıyoruz ama bir beynimizi de bir şüphe kemiriyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu başlığı, başlıkta yazılanı, başlıkta eğleşen hainleri bir kısım beğenmiyor...Hoşlanmıyor.

Son derece doğal. Bizim beğenilmek gibi bir istemimiz yok.

İyi de...

Böyle bir başlıkta, hem de bir çok küfür yiyerek asıl siz ne arıyorsunuz diye sormak abes mi acaba?

Beğenmediyseniz, Reha beyin tabiri ile değil ama buranın huzurunu bozmadan çekip gitmenizi istemek hakkımız değil mi?

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bakın bu konuda tek otorite Sn bakan ne demekte...

"Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara'daki koronavirüs karantinası ile ilgili açıklamalar yaptı. Bakan Koca, "Türkiyeâ��de virüse rastlanmamıştır tüm çabamız bunu devam etmesidir." dedi...

Hani deprem olduktan 15 dakika sonra o ilin valisinin depremle ilgili bilgi vermesine benzemiyor mu?

İlimizde bir zayiat yoktur...

Ne zaman hangi aralık koca ilin tüm kasabalarından, tüm köylerinden, tüm mezralarından haber aldın be adam.

Bu kadar rahatlıkla ve de emin bir şekilde tüm kontrol anında elinizde imiş gibisiniz de hala neden PKK yı temizleyemedik bunca see sonra?

Sağlık bakanı da aynı ekolün adamı.
    Öyle bir konusuyorsun ki sanki virüsü bizim saglik bakanı icad etti.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Öyle bir konusuyorsun ki sanki virüsü bizim saglik bakanı icad etti.

Yoo..Bence tam da o öyle konuşuyor...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ya kendimi rahatlatmak için şöyle düşünmeye çalışıyorum. Yav bu virüsü Trump bile kapsa gidici . Yok tedavisi yok . Hani yetkililer de korkuyordur. Can ortaya girince daha dikkatli davranıyorlardır.

( Evet rahatlamanın başka yöntemleri de var , biliyorum )

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Hectoral dostum. Gerçekten herkes sıkıntıda. Tatmin edici bir açıklama yok . Şuan burada bu konuda konuşan en yetkili kişi sensin . Hıncımızı senden çıkarıyoruz. Ne yapak

Neyse durum anlaşılıyorki, uçuşları kapattık sınırları kapattık falan fasa fiso. Adam İran 'dan Ermenistan 'a Gürcistan 'a geçer yine gelir. Uçabildigi her yere uçar, aktarmalı olarak ordan gelir. Bir iki bilet fazladan alır olur biter .

Evet , şurası da var ki koca ülkeyi karantinaya alabilir miyiz ki ? Yok . E o zaman da nasıl oluyor da bir tane bile çıkmıyor. Umarım söyledikleri gibi yoktur demekten başka bir şey yapamıyoruz ama bir beynimizi de bir şüphe kemiriyor.
    Bu erdemli ve mantıklı yorumun icin sana teşekkür ederim. Tek yetkili olmak benim ne haddime. Sadece en kritik yer olan havalimanında hergun ve hemde dış hatlar transfer bölgesinde bulunmam sebebiyle izlenimlerimi aktardim. Herhangi bir vaka şimdiye kadar olmadi.

7.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Havaalanında henüz bir vaka olmadı diyorum. Aksi bir bilgi varsa paylaş bilelim. Havalimanında karantina odaları var. Dolup tasmis durumda . Hergun cesetler torbayla çıkıyor mu diyeyim . Ne istiyorsun tama olarak
    havaalanında yere düşen cesetleri boş araziye gömüp basından gizliyorlar diyen yok burada. yeterli önlemlerin alınıp alınmadığından, dolaylı girişlerin kontrol altında olup olmadığından şüphe var.

bende bir de havaalanınında standarttan öteye geçmeyen, allah'a emanet korunma prosedürleri uygulandığına dair, birinci ağızdan bilgiler var.

desteksiz sallamayın derim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yahu bu yandaş medya, kendi aptallığına kendisi de gülüyordur biraz aklı olan varsa...

Bir başlığa göre Sağlık Bakanı Türkiye'de koronavirüse rastlanmadı demekte...

Diğer başlığa göre ise korona virüz Avrupa "hızla" yayılıyor...

Yav hehe...

Reisin ekonomik krizleri bizim ülkemizi teğet geçtiği iddiası gibi anlaşılan bu kez de virüs, Çinden başlayıp, Hindistan, İran'a yayılıp bizi teğet geçip Avrupa'nın hemen her ülkesine sıçramış görünüyor...

Hemen her konuda övünerek ileri sürdüğümüz "Asya ile Avrupa arasında bir köprü görevi gördüğümüz" hususunu gene başarı ile yerine getirdik anlaşılan...

Sayfa 839/999 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •