Sayfa 169/999 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    HDP açıklaması:

AKP, MHP, CHP ve İYİ Parti'nin ABD Senatosu'nda kabul edilen Soykırım Yasa Tasarısına ilişkin Meclis'te aldıkları kararı kabul etmiyor, "Hayır" oyu veriyoruz. Bu topraklarda yaşanan soykırım ve tüm acılarla yüzleşilmesi çağrısı yapıyoruz.
    Bu topraklarda bir soykirim yoktur , hdp önce teröre destek vermeyi bıraksın ondan sonra gelsin barıştan bahsetsin .. Son olarak da burası propaganda yeri değil hatırlatırım .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Admin bu sütlü nuriye niki sana mı ait? Onu eleştiren yazıları hiç hakaret ve küfür içermese bile saniye geçmeden siliyorsun da. Ondan merak ettim.

3.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Admin bu sütlü nuriye niki sana mı ait? Onu eleştiren yazıları hiç hakaret ve küfür içermese bile saniye geçmeden siliyorsun da. Ondan merak ettim.
    Maaşını o ödüyorsa şöyle usturuplu yazalım.

4.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Admin bu sütlü nuriye niki sana mı ait? Onu eleştiren yazıları hiç hakaret ve küfür içermese bile saniye geçmeden siliyorsun da. Ondan merak ettim.
    Maasini o veriyorsa şöyle bilelim.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu topraklarda bir soykirim yoktur , hdp önce teröre destek vermeyi bıraksın ondan sonra gelsin barıştan bahsetsin .. Son olarak da burası propaganda yeri değil hatırlatırım .
    HDP'nin kınama kararına katıldığı yazıldı, doğru olmadığı için HDP'nin açıklamasını paylaştım. Bir yanlışı düzeltmek propaganda mı oluyor yani?

Soykırım ile ilgili açıklama da bana ait değil. Onlarca ülke parlamentosu vardır dedi ama ne gam, siz yok diyorsanız yoktur, kimin ne haddine vardır demek. Her şeyi siz bilirsiniz.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Neyin barışı sayın yöneticim! (hayırlı olsun bu arada tebrikler) bu topraklarda büyüyen, kültüründen beslenen her birey eşit haklara sahip vatandaştır.
    Dünya da feth ettiği topraklara adalet götüren, halkını asimile etmeyen tek millettir bu millet.

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    HDP'nin kınama kararına katıldığı yazıldı, doğru olmadığı için HDP'nin açıklamasını paylaştım. Bir yanlışı düzeltmek propaganda mı oluyor yani?

Soykırım ile ilgili açıklama da bana ait değil. Onlarca ülke parlamentosu vardır dedi ama ne gam, siz yok diyorsanız yoktur, kimin ne haddine vardır demek. Her şeyi siz bilirsiniz.
    Kendi ülkesinin tarihini bilen ulkesinde soykirim yapılmadığını da bilir , bizim tarihimizde soykirim yoktur , eminim ki sizde bir Türk vatandaşı olarak tarihimizde soykirim olmadığından eminsinizdir öyle degil mi?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Amacım sadece tanımak ve öğrenmek...malum yakınlarda bir tarihsel teori var ezber bozan...Türkler hep Anadolu'da idiler diye...1071 i falan inkar eden...
    Çoğu ulusun mevcut yeri bin yıl önceki olduğu yer değildir, Türkler anadoluyu savunmak zorunda idi aksi halde balkanlarda olduğu gibi yok edilecekdi..balkan savaşında sivil 1 milyondan fazla Türk katl edilmişdir,evlerinde,dağlarda,derelerde,tepelerde hatta göllere sürülüp ördek avı misali öldürülmüşdür daha ilginci ermeni andranik ozanyan yaptığı vahşi katliamlardan dolayısı ile bulgar hükümetinden ödüller almışdır,.. bu söylediklerimi yerli kaynaklarlara dayanarak söylemiyorum o zamanlar gazeteci olan TROCKI anılarında bunların hepsini yazıyor. bizi süre süre anadoluya indirgediler ve buradada yok etmek istediler lakin can havliyle öldük,öldürdük bunun başka bir açıklamasıda yok...

Sayfa 169/999 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •