Sayfa 390/999 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yıllarca 1.5 milyon aileyi ilgilendiren sınav sorularının çalındığı ortaya çıktı
    bunlara sebep olup çanak tutanların gram oyu azalmadı, neymiş feraset sahibiymiş bu halk
    hiç mi canı yanıp çocuğunun, torununun emeğine istikbaline kahırlanmaz bu insanlar..?
    https://www.youtube.com/watch?v=l-FmjxmaGPM

Merkez Bankası brüt döviz rezervi 27 Aralık itibarıyla 81,24 milyar dolar oldu(Önceki $78,27Mlr)

Altın rezervi 25,08 milyar dolar oldu(Önceki $26,43Mlr)

Toplam rezerv 106,3 milyar dolar oldu(Önceki $104,7Mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yıllarca 1.5 milyon aileyi ilgilendiren sınav sorularının çalındığı ortaya çıktı
    bunlara sebep olup çanak tutanların gram oyu azalmadı, neymiş feraset sahibiymiş bu halk
    hiç mi canı yanıp çocuğunun, torununun emeğine istikbaline kahırlanmaz bu insanlar..?
    halkın yarısından fazlası eğitimsiz. en hafif tabirle ..bırakın yüksek öğrenim sınavını, okulla okumayla ilgisi alakası yok..bu işi zül olarak görüyor.. tabii burada göz göre göre eğitimsiz bırakılan halkı çok da suçlamamalı.. neyse.. ağır konu ..

sabit kura alışmaya başladık mı bu arada?
    ytd..

4.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    halkın yarısından fazlası eğitimsiz. en hafif tabirle ..bırakın yüksek öğrenim sınavını, okulla okumayla ilgisi alakası yok..bu işi zül olarak görüyor.. tabii burada göz göre göre eğitimsiz bırakılan halkı çok da suçlamamalı.. neyse.. ağır konu ..

sabit kura alışmaya başladık mı bu arada?
    benim de söylemek istediğim, sizin eğitimli olabilir dediğiniz diğer kalanın veya çeyreğin tepkisi
    sınava giren bu insanların sadece ana babası değil teyzesi, dedesi,halası kuzeni, yeğenleri var
    okumayla alakan olmayabilir lakin bir yakınına haksızlık yapıldığında tepkini az veya çok gösterirsin
    bir senelik olay da değil bu, toplasan 10 milyonları ilgilendirir lakin gram tepki olmaz mı, aksine destek çıkıldı..

*lıbya tezkeresı 184 ret oyuna karşı 325 kabul oyuyla genel kurul'dan geçtı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim de söylemek istediğim, sizin eğitimli olabilir dediğiniz diğer kalanın veya çeyreğin tepkisi
    sınava giren bu insanların sadece ana babası değil teyzesi, dedesi,halası kuzeni, yeğenleri var
    okumayla alakan olmayabilir lakin bir yakınına haksızlık yapıldığında tepkini az veya çok gösterirsin
    bir senelik olay da değil bu, toplasan 10 milyonları ilgilendirir lakin gram tepki olmaz mı, aksine destek çıkıldı..
    Bizim insanımızı artık biz tanıyamaz olduk. son 20 yılda fetö ve ekürileri birebir markajla her aileye dokunarak , tüm genlerle oynamışlar. Kardeş kardeşi tanımıyor bu adamlar söz konusu olduğunda. Kendi akrabalarımdan canlı örnekleri son 8 yılda ibretle seyrediyorum. Hepsiyle de bağlarımı kestim. Bayramdan bayrama bile görüşmüyorum.
    Mesela hala oğlu, birden zenginleyerek itibar sahibi olduğunda kız kardeşinin kocası haksız işten çıkarılınca '' hocaya yamuk yaparsan böyle belanı bulursun '' diyebildi. Oysa eniştesi haksızlığa uğramıştı. 5 yıl sonra bu kez ( 15 temmuzdan sonra ) kendi oğlu askeri okuldan atıldı ve halen tutuklu. Şimdi kendisi destek arıyor. Yani sustukça sıra geliyor. Başkasının acısına gülersen sana da gülerler.

Sayfa 390/999 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •