Sayfa 123/999 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 977 - 984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Hele bi tanesi varki her akşam tvlerde kanal kanal gezip güzelleme yapıyor. Akademik bilimsel araştırma yapıp işe yarayacağına...Yaşar Hacısalihoğlu mu ne adı da...
    Porof. kardeşlerime lütfen diyorum rica ediyorum....
    insanlar atıf yapmak için sizi arıyor her aybaşı cukka zamanı ortaya çıkıp sonra sırra kadem basmayın,
    parelel evrenlerdeki araştırmalarınızı bu evrene de taşıyın.!.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Başgana orta geldi dk. 90 vurdu gol oldu....
    Ben yoktum, pas verin 30 kere basarım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. ABD ile Türkiye arasındaki S-400 krizi ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Temsilciler Meclisi ve Senato'daki siyasetçiler, aylardır süren Ulusal Savunma Yetkilendirme Yasası'nda anlaşma sağlarken, S-400'ler nedeniyle Türkiye'ye yaptırım tavsiyesinde bulundu.

Yeni birşey yok yani.

4. hem ırkçılıktan şikayet edeceksiniz hem de her fırsatta '' kürtler '' diye söze başlayacaksınız. Bu ülkede sadece kürt yaşamıyor. Sadece onların sorun yaşamıyor. Amasyanın, Tekirdağın , Yozgatın köylerinde ki insanların çektiği çileyi neden yazmıyorsunuz ? Sizin amacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Bu ülkede Darüşşafaka gibi güzide bir kurumda okutulurken sen kürtsün, çerkezsin vs. diye soruyorlarmıydı ? hangi nimetten uzak tutuldunuz, hangi külfete tabi tutuldunuz ?

Boş propaganda ile uğraşmayın. Bu ülkeye vatandaşlık bağıyla bağlı olan ve yediği ekmeğe nankörlük etmeyenleri birbirine düşman edemezsiniz. Yeter artık, yönetim bu duruma el atmalı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    ressam kardeş..ben üst kimlik olarak Anayasamızda yer alan Türk kavramından bahsediyorum...yoksa herkesin kendini ve ailesini tanımladığı ırksal bir alt kimligii olacak tabi. bu ulkede Kurt Arap laz Boşnak Arnavut gürcü bir çok ırktan insan yaşıyor...ha Darüşşafaka dedin de....biz o okulda Kurde Kürt derdik. beis yoktu..
    .

Ehonomi çoh eyi...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ehonomi çoh eyi...
    evde ayran ve yogurt yapımı yasaklanmalı böyle işmi olur yahu rakıyı evde yap cigarayı evde sar ayran yogurt evde yap
    sonra neden batıyor bu fabrikalar
    cehape zihniyeti cehape zihniyetinden davacıyım

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    evde ayran ve yogurt yapımı yasaklanmalı böyle işmi olur yahu rakıyı evde yap cigarayı evde sar ayran yogurt evde yap
    sonra neden batıyor bu fabrikalar
    cehape zihniyeti cehape zihniyetinden davacıyım
    Rakı sigara işine bir şey demem sn erman.Ama yoğurt ,ayran işi mecburen evde olacak.Siz o marketlerde satılan beyaz renkli şeylerin yoğurt ve ayran olduğunu mu sanıyorsunuz.Valla asla o marketlerden alınmış yoğurdumsuyu yemem.

Sayfa 123/999 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •