Sayfa 73/267 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 577 - 584 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Bu 15xx iken vestel 13xx gibiydi.şimdi bu 12 vest 14.la ne enteressn bir yer şu borsa,yarin temel atilsa bilmem nereden almaya siraya girer bunlar😎

2. Günlük,haftalık veya aylık ve hatta yıllık düşünmeyiniz...Maliyet düşükse hisse ile oynamak çok kolay olur..mesela 7-8 liralardan bahsedebiliriz...arada mal alırsın,tren kalkıyor algısı yaratıp en tepeden mal kusmaya başlarsın...hissede görüntü şuanda tamda bu...arada belli bir seviyede tuzaklar kurup bekliyorlar...gelen varsa veriyor...yoksa kendin sat,alttan bekleyen varsa indir 1-5-10 kademe onlarıda mal sahibi yap...sistem böyle...elindekilerini veremediler henüz...O nedenle güven vermiyor...oynaklığıda bu yüzden...eksi kapatır mı bilinmez...nakite ihtiyacı varsa hiç affetmez tabiki...
    Kısa vade kesinlikle yanıltır...uzun düşünün bu hissede...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Günaydın,endekse ayak uydurdu...yukarı tepkileri çok ama çok zayıf ama düşüşte önden yüklemeli maaşallah)
    Hisse için 11.65 önemli şimdilik...
    Endekste ise 116.XXX seviyesi önemli, kırılmadıkça sıkıntı görünmüyor...

4. Aghol McDonalds'ı satmış.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/815670
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aghol McDonalds'ı satmış.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/815670
    Darısı Asuzunun 'da başına

BBE100-4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Hayırlısı olsun...Ben bu duruma inşallah Grup tarafından Asuzu da "bedelsiz" sermaye artışı gelir mi acaba diye bakıyorum...Tabi bu kasaya giren para Yerli otomobil için de kullanılabilir,bunu da unutmamak gerekiyor...ama Asuzu'nun sermayesi de gerçekten çok düşük...Eğer olurda böyle bir niyet sızarsa işte o zaman hisse bilanço da artı yazmak kaydıyla 18.XX TL fiyat seviyesini görebilir...fakat hareketlerini takip ettiğim kadarıyla böyle bir niyet yok...
    Daha önce bir arkadaşımız bahsetmişti...bir arsa satışı mevzusu vardı...bu konuda bilgisi olan var mı acaba?Ne oldu bu satıştan elde edilen nakit?

7. Günaydın,satış için hala makul fiyat gören patron elindeki hisseleri verme derdine düşmüş.Baskı o yüzden...
    1 ayı geçti hala baskı,gerçekten zor bir hisse,diyorum ya tam bir patron hissesi...Hacimde düşüyor bu arada...Her fırsatı değerlendiriyor.Eksi kapatması muhtemel...Hiç düşünmez verir...
    Bunun bilançosundan emin olamadım ama zarar edeceğini düşünüyorum.Benim değerlendirmem bu yönde...Herkese iyi tatiller...Hayırlı Cumalar...

8. Pasta atabilirmisiniz sayın klavye

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 73/267 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •