Sayfa 100/267 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

2. Citibank 14 Şubat’tan beri 332 bin adet almış. O tarihte fiyat 12,60 civarı.
    Kişisel görüşüm; hisse yıllar sonra zarardan kara geçmiş. Bunda ciddi potansiyel var. Ama risk şu; corona dolayısıyla toplu taşıma ve turizm olumsuz etkilenecek, bu asuzu ihracatını olumsuz etkileyebilir. Yani 2020 ilk çeyrekte zarar yazabilir. Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

4. Son iki günde hissenin kafasına kasıtlı olarak vurdular, hacimsiz vurdukça vurdular, bugün Karsn'ın %2 artı olması da kurtaramadı.
    Hissede üç beş yatırımcı var zaten onlar da verecek insanlar değil zaten, en azından ben vermedim malı, ama tek hanelere bu hisseyi yakıştıramıyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. ASUZU'nun araç sattığı MPG de acayip hareketlilik var. Bitmiş bir sürü zırhlı kurtarıcı var. Yakında asker kullanmaya başlar herhalde. Sıkıntılı bu dönemde oradan para girişi olması şirketi rahatlatır.Hadi hayırlısı bakalım. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Hadi diğer hisseleri anladık fiili dolaşımları çok fazla, aSuzinin %14.50 lerde olmasına rağmen hergün 10'a yakın düşüş ister istemez insanın aklına kötü niyeti getiriyor, herkesten daha çok değil daha az etkilenmesini beklerdik, özilhan da boşa koydu.
    Bu arada froto da sağlık sektöründe mi acaba, hisse artıda, enteresan durumlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Hergün 1tl değer kaybediyoruz.... yarın 7.00 tl sonraki gün 6 tl..... Nereye kadar böyle gidecek....

8. endeks kaç düşerse, asuzu iki katı düşüyor. anlam vermek mümkün değil

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 100/267 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •