Sayfa 278/627 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 5013 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TINGIL Yazıyı Oku
    fener nolmuş ya öyle, şampiyonluk filan alakası yok bu hareketin, şike davasından tazminat gelicek iade-i itibar yapılacaksa bu hareket mantıklı, gerisi yalan, peki bu gerçekleşirse bir pazar günü operasyona uyanan bizlerin hisseleri aralıksız taban yedi pula döndü, sonra satmak zorunda kaldık 5 tabanda ancak satabildik, peki bizim zararımızı kim tazmin edicek, şimdi kazananlara helali hoş olsun tabiki herkesi tebrik ederim, adınıza çok mutlu oldum, fenerden kazanmak ayrı bir zevkli oluyor. ancak fenerbahçem bu davada haklı olarak aklanacaksa o dönemin yatırımcısı da haksız yere zarara uğratılmış demektir.
    Kesinlıkle katılıyorum.. Şampiyonlukla ilgisi olamaz.. Şampiyonluk gelirse ekstrası olur.. Avrupa da verilen kararla alakalı durum..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Bu işler böyle
    6 tl iken birisi vardı hergün 1 tl olacak yazıyodu)))
    Biri londrada brokerım masalı anlatıp yanlış bilgiler veriyordu, kolpacının en önde gideniydi,
    Piyasa değeri de piyasa değeri diye tutturan bi kamil vardı, borsadan anlamıyordu, gerçi sözünün eri adammış, yanılırsam yazmam diyordu, yanıldı daha da yazmadı..,

Bu işler niye böyle dedim,
    herkeste varsa bi hisse gidecekse de götürmüyorlar
    Ne zaman ki kırkutup ürkütüp götürmeyeceklerini inandırırlarsa o zaman götürüyorlar..
    Ta 6 da iken buralar belliydi. Lakin önce 22 ordan 8 ordan da 30 lar. Bu hareketlerde tahta bulunmak için çelik gibi irade olması ya da alıp yatması hiç ekranabakmaması normal bi insan evladının...
    Buralara geleceğini öngörsem de ben de yoktu))) korkudan da elim varmadı
    Çünkü aylardır
    Global ve Qnb de ki ler muhtemelen yabancı ve de YK ve Merlly robotları yardımı ile, öyle bi piyasa bırsa yaptılar ki

Bu hisse hariç borsamızın %90 hisselerini lunaparka çevirdiler. Dönen dönme dolap, asansör, Heryerde alsat yapıyorlar. Bi gün düşen öbür gün çıkıyor, çıkan sonra düşüyor. Düzenli artan bi tahta yok nerdeyse...
    Yani adamlar kimse onlar, parabaronları, kafalarına göre anlıycanız...

Bu arada konudan bağımsız, youtbe da tesadüf gördüm.
    Bu futbol yorum analiz işinin bence bir numaraası Mehmet Demirkol dur. Güzel bir Fenerbahçe videosu. İzleyin bence Fenerbahçeliler.

https://youtu.be/RCR7cWN7K3c

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.

3. Mesele şu ne kadarlık bir tazminat söz konusu olabilir.. Şöyle 200 milyon usd olsa şuankı pıyasa değerinin yarısı eder..
    Takım ıyı, üzerıne bırde sportif başarı gelirse buralar bıle makul gıbı geliyor..

şampiyonnnnnnnnn dan ayrılamadım bır turlu..

Sarı>ııııııııııııııııı..
    Laciverttttttttt....
    Şampiyonnnnnn.....
    Fenerrr.....
    Son düzenleme : kwon3; 02-09-2020 saat: 16:08.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Gs bariz bir flama yaptı.Bjk ı bugün hazırladılar.....Fener imizin yarınki olası tavanı ile Gs ve BJK de de tavan bekliyorum .....Tspor bugün garipti ama belki o da yarın tavan olabilir......!!!!

FB bedelsizlerdeki KENT gibi oldu.......Yarın FB mizde öğleden önce TAVAN bekliyorum.FB nin tavanı sonrası diğer spor hisselerinin de tavan kapatmasını bekliyorum......!!!!

Beklentim gerçekleşirse yarın bu yazımı alıntı yapacağım......!!!!
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Mesele şu ne kadarlık bir tazminat söz konusu olabilir.. Şöyle 200 milyon usd olsa şuankı pıyasa değerinin yarısı eder..
    Takım ıyı, üzerıne bırde sportif başarı gelirse buralar bıle makul gıbı geliyor..

şampiyonnnnnnnnn dan ayrılamadım bır turlu..

Sarı>ııııııııııııııııı..
    Laciverttttttttt....
    Şampiyonnnnnn.....
    Fenerrr.....
    Bu hareketi beklediğim için bugün zirve fiyattan FENER SATTIM.....Sabah açılışta 3.19 dan GS almıştım.....Neden stratejim FENER den GS a geçmekti......Çünkü bugün GS BJK ve Tspor un yavan olacağını tahmin ediyordum....!!!!Tabii ki at başı tavan FENER den gelecekti.....!!!!!

Elimde 1 lot Fener yok .Ama FENERBAHÇE tüm zamanların zirvesi olan 49 lara gidebilir......Tabii ki yanına GS,BJK ve TSPOR u da alarak.....!!!!

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.......!!!!!

5. merhaba, hissenin dolaşımdaki kağıtları toplu mu yoksa dağınık bir tablo mu gösteriyor? bilgi verebilecek arkadaş var mı? şimdiden teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Bu hareketi beklediğim için bugün zirve fiyattan FENER SATTIM.....Sabah açılışta 3.19 dan GS almıştım.....Neden stratejim FENER den GS a geçmekti......Çünkü bugün GS BJK ve Tspor un yavan olacağını tahmin ediyordum....!!!!Tabii ki at başı tavan FENER den gelecekti.....!!!!!

Elimde 1 lot Fener yok .Ama FENERBAHÇE tüm zamanların zirvesi olan 49 lara gidebilir......Tabii ki yanına GS,BJK ve TSPOR u da alarak.....!!!!

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.......!!!!!
    Reis ben yeniden fenerlendım..
    Elim olmuyor bu senetten.. Hıkaye farklı anlayacağın!!!!..
    Bu defa aldıklarımı satmayı düşünmüyorum en fazla kar gıder,
    ki ben bu fiyatların altını fiyatlayacağını düşünmesemde..

GS, Bjk nın nefesi yetmez yolda bırakabilir.. ..
    Son düzenleme : kwon3; 02-09-2020 saat: 17:10.

Daha once besıktas stadını ele gecıren bız Fenerbahcelıler şimdi borsayı ele gecırıyoruz.
    https://www.youtube.com/watch?v=zXlj...PLteJ3Hx_bqF-6

Asıl onemlı hususu yazmayı unuttum
    Yer:İnönü stadı
    Maç:Bjk-Fenerbahçe
    Bjk taraftarı neredesin delikanlı fener diye tezahürat yaparken 300 Fenerbahçeli stada giriş yapar Bjk taraftarı ise vali istifa tezahüratları yapar.
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

8.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Daha once besıktas stadını ele gecıren bız Fenerbahcelıler şimdi borsayı ele gecırıyoruz.
    https://www.youtube.com/watch?v=zXlj...PLteJ3Hx_bqF-6

Asıl onemlı hususu yazmayı unuttum
    Yer:İnönü stadı
    Maç:Bjk-Fenerbahçe
    Bjk taraftarı neredesin delikanlı fener diye tezahürat yaparken 300 Fenerbahçeli stada giriş yapar Bjk taraftarı ise vali istifa tezahüratları yapar.
    Helal olsun sana FENERLİM..........!!!!!!!.....!!!!

Sayfa 278/627 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •