Sayfa 355/628 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 5017 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Yarın 28.04 ten döndü döndü yoksa soluğu 20.94 ten dönmeye bakar 50 günlük ortalama da 20.94 civarı 30.64 ten de ben de var bekleyecez

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Yarın 28.04 ten döndü döndü yoksa soluğu 20.94 ten dönmeye bakar 50 günlük ortalama da 20.94 civarı 30.64 ten de ben de var bekleyecez

Ne yaptın Reis,bir daire almıştın .Kalan para ile bir daire daha almış olmalısın.Sen de son dönemde benim gibi bedelsiz,spor,SİP-GİP-YİP hisselerinde çok güzel VURGUNLAR yaptın....!!!!

Merak ettim doğrusu....Ben Hatip Ağa hatırladıysan .Hubvc günlerinden hatırlarsın belki...!!!!

3. Taban yap bari de boşuna seni izlemeyelim.....!!!!

Bir daire aldım ev eşyası değiştirdim borsa için para kalmadı baktım olmuyor akbanktan 0.99 faiz ile 25000 TL kredi çektim 3 yıl vadeli 3.ayda kapattım net 125.000 kâr bıraktı Tatar kardeş 3 ayda ama dün fenerde bugün de ekiz de hata yaptım
     Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Ne yaptın Reis,bir daire almıştın .Kalan para ile bir daire daha almış olmalısın.Sen de son dönemde benim gibi bedelsiz,spor,SİP-GİP-YİP hisselerinde çok güzel VURGUNLAR yaptın....!!!!

Merak ettim doğrusu....Ben Hatip Ağa hatırladıysan .Hubvc günlerinden hatırlarsın belki...!!!!
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Aynen ben aslında bugün alacaktım baktım taban bozuluyor ben de daldım bunlar rtalb a kurban olsun
    Taban yap bari de boşuna seni izlemeyelim.....!!!!

28.20 ile 29.04 arası GAP var ama 20.94 de gidecek ben de var maliyet 30.64 ama doğruya doğru

Ama hatipağa nickiyle yaziyordunz

8. Bu -%9 u da taban sayarsak 55 den bu yana kaçıncı taban oldu ? Sayan var mı?
    6 mı 7 mi oldu? Bugün dahil.

55 lerden alanlara, Allah kolaylık versin. Klasik bireysel yatırımcı refleksi zararda olunca satmamıştır da..

Lakin bu kadar tabanı hiç ummuyırdum.

52 den düşen rta bile bi nefes alıp peşine 2-3 tavan daha yapmıştı.

Bunlar nefes almadan acımadan basıyolar.

Sayfa 355/628 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •