Sayfa 49/625 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 4996 madde; 385 - 392 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bu arada dün başkan muazzam bir konuşma yaptı. Gerçeklere uyanması çok güzel. Sessiz kaldıkça uysalkoyun zannedip yükleniyorlar. Bizüm iklimde maalesef sert giderli olursan değerin anlaşılıyor.
    Herşey güzel de vesselam
    Sayın başkanım, 2 banka ile borçları yapılandırdık Tff ye sunduk lisans onay teyiti vs gibi bişeyler anlattı.
    Peki biz yatırımcının bundan niye haberimiz yok? Klubü eleştireceğim tek nokta bu. Şunları kapa bildirin lütfen. 2 banka ile anlaştık yapılandırdık dese kağıt tavan olacak belki. Lakin dün toplantıda öğreniyoruz. Burdan yineliyim
    Bu banka anlaşma yapılandırma vs Fenerol , lise arazisi bunlarla ilgili yatırımcıyı bilgilendiren kap açıklaması yapın lütfen... hiç dernek vs demeyin. Divan toplantısında hepsi tek bilanço bütçe demiştiniz çünkü.
    Bu arada şu an yapılandırma yapılmışsa bu çok muazzam diğer klupler yapılandırma yaptıpunda ki faizden şu an 10 puana yakın düşük faizler var.. bu konuda başkanı tebrik ediyorum ve kap açıklaması bekliyoruz yatırımcı olarak..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

15.51
    gayet güzel , 16 bekliyoruz en kısa zamanda..��
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Hisse başlıkların sohbet etmiyorum sadece hisse ile ilgili paylaşımlar yapıyoruz , sohbet icin cafeyi kullanabilirsiniz . Ayrıca aldın, sattım yukarı gidecek asagi gelecek gibi paylaşımlar yapmamaya da dikkat edelim . Ne alıp ne sattığınız kimseyi ilgilendirmiyor . Bunlara dikkat edelim .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    emeğine sağlık dostum cefaks..
    itibar ver diyorum vermiyor, git başkalarına ver diyor, teşekkürler..

evet bekliyoruz , 16.00 yeşil yanıp dönmesini..

Sayfa 49/625 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •