Sayfa 54/628 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 5017 madde; 425 - 432 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ÖzeL HaReKaTC Yazıyı Oku
    Bilanço açıklandı. Başkan TRT de konuştu ama forumda sadece 1 mesaj var. Kimseler kalmadı mı ky çekti gitti mi nedir anlamadım. Tahkimden olumlu karar çıkar diye umuyorum transfer yapmamız istenmiyor diyor Başkan. Futbolcu satışı da olabilir. Ama en önemlisi önümüzde ki 2 maç. 6 puan alırsak hisse için çok olumlu olacak. Bakalım yarın bilançoyu nasıl fiyatlayacak
    Başkanın konuşmasından aldığım mesaj "bu senede şampiyonluk beklemeyin bizden" diye düşünüyorum.
    yoksa borçlar harçlar vs aynı söylemler...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

Matriks habere göre;
    FENERBAHÇE FUTBOL'UN 01.06.2019-30.11.2019 DÖNEMİ KONSOLİDE NET KARI 26.628.648 TL (ÖNCEKİ: -56.947.566 TL)

3. TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin Kulüp Lisans Kurulu'nun kararına itirazım hakkında bir açıklama yaptı ve "alınan ara kararların gereği yerine getirildikten sonra dosyanın karara bağlanmasına" karar verildiğini belirtti. Kurul, Fenerbahçe'nin limit artırımı başvurusunu gerekçeli kararı öğrenmek üzere sicil kuruluna geri gönderdi

4. Kupa da bi üst tura çıktık. Ligde ve kupada her galibiyet, kasaya para girmesi demek.
    Ligde iyi gidiyoruz. Üst üste 2 deplasmandan galibiyet aldık. Bu ligde deplasmanda maç kazanmak büyük iş.
    Takımın oyun tarzını bazen beğenmesem de bu takımın fizik gücü çok iyi. Hoca belli ki kampta iyi çalıştırmış. Bu konuda hakkını verelim hocanın. Lakin bazen ne oynatyığını anlayamıyorum.
    Limit işi , ve Vedat sevki. Neyse. Anlaşılır gibi değil. Fenerbahçenin üstüne bu kadar gidilmesi... yanlış yapılıyor.
    Ayrıca; Bu hafta çok kilit...
    Ts, Malatya ya deplasmana gidiyor, Malatya hocası Ünal hoca olabilir diye duyuyorum anlaşılırsa;
    Bjk, Göztepe deplasmanı;
    Gs; Konya deplasmanı;
    Bu 3 takım deplasmana gidiyor.
    Bir tek biz ve Sivas içeride oynuyacağız. Ufak ufak önemli şampiyonluk haftaları bu hafta başlıyor; büyük resim Mart gibi belli olur.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bugün ilk 3 saatte spor hisselerinin işlem hacmi fena değil ama fiyat olarak hareket yok
    İlginç
    Ya yeni oyuncular geliyor ya da bir numara var işte

6. Fener her an yukarı gidecek gibi duruyor bakalım

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Yaklaşık 2 aydır galibiyetler fiyatlanmıyor o iş geçti
    Ancak şampiyonluk fiyatlaması olacaktır o da önümüzdeki 2 maçtan sonra belirginleşir bence

8. Önce yok limit simit vs aşım diye transfer yapmamız engellendi..
    Dün de Vedatı disipline sevk etmişler.
    Etrafımda ki objektif Galatasaraylı, bjk li dostlarım kardeşlerim bile valla aynı şeyleri söylüyor, onlar da Fenerbahçeye bi şekil bi engelleme olduğunu düşünüyor.
    Ayıptır ve de yazıktır. Adalet mülkün temelidir ve adil olunmalıdır diyorum. Bi kere Vedatın gördüğü 2. Sarı kart, sarı kart değil. Hakem çok ucuz verdi o kartı.
    Niyet okuma işi ise futbolu kaosa götürür.
    Bu zihniyetle Boş kaleye golü kaçıran topçunun niyetini okumaya başlarız. Acaba niye boş kaleye atamadı vs deriz. Hukukta ispat esastır. Niyet okuma değerlendirme, somut mesnet delil olmazsa bi hüküm arz etmez. Heee kenardan Td bağırmıştır 2.sarı kartı gör diye bu da tespit edilmiştir, o zaman tamam lakin adam sarı kart görmek istese önceden çoktan görürdü.
    Benzerleri çok kez önceden yaşanmış olayların, Uygulanmayan kuralların delilsiz mesnetsiz Fenerbahçeye uygulanması, kamu vicdanını yaralıyor.
    İnşallah Fenerbahçe , bu hafta rakibini Vesatla ya da Vedatsız yener. Dün takımı çok birlik gördüm. 50 bin taraftar bile hafta sonu maçı aldırır oluşturacağı havayla...Umarım yanılmam.

Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz da.

Sayfa 54/628 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •