Sayfa 609/625 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619 ... SonSon
Arama sonucu : 5000 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. 88de verdiğim 120hedef 123.90gorerek
    Gerçekleşmiştir

2. Valla şu andan sonra Fener hissesi satılmaz heralde.Bonucci ve Krunic transferinden sonra bence GS da yavaş yavaş havlu atacak...

3. asıl şampiyonluk garantilenirse fiyat düşer, spor hisseleri her zaman beklentiyi fiyatlar gerçekleri satar. yatırım tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    asıl şampiyonluk garantilenirse fiyat düşer, spor hisseleri her zaman beklentiyi fiyatlar gerçekleri satar. yatırım tavsiyesi değildir...
    Yahu tamam da en son 10 sene önce şampiyon olmuş Fener şampiyon olursa 120(4 dolar ) den mi düşer akıl var mantık var

6. ali başkan her tuşa basıyor bu yıl...dedikleri doğruysa devletle anlaşıp arkadaş ben zaten holdingin başına geçeceğim..bırakın şampiyon yapıp gideyim sizde kurtulun bizde dediyse ali koç varken feneri şampiyon yapmazlar komplosu boşa düşer...zaten yıllar sonra ilkkez lider girip farkı açtı...burdan da verirse bir 1o yıl daha olamaz ve büyük travma olur...bilica penaltı noktasını kazıyıp bobo penaltı kaçırınca 100ü devirmişti...en az 4** leri görmesi gerek senelerin enrjisi var...şu bjk bile nerde hesabı siz yapın...heleki gs kayseri yada ts ye takılırsa lig biter...fenerin sıradaki maçları helva...ama acaba beklenti bitti diye de üstadın dediği gibi işi bitermi oda muamma..

7. fener ve gs hissesi herkeste var arkadaşlar. bjk ve trabzonun derinliği yok. bu nedenle tahtacı fener ve gs yi başıboş bir şekilde yukarı çekemiyor inceleyin geçmiş seneleride bu iki hisse bjk ve ts gibi saçma sapan yukarı roketlemez. yine ben diyorum ki fener şampiyon bile olsa uçacak kaçacak bir hisse değil. ama ali koç başkanlığı bırakır ve piyasanın istediği mesela aziz yıldırım tekrar geri gelse o zaman dediğiniz gibi çok çok yukarı gidebilir. aynı şekilde gs de erden timur başkan olursa aynı etkiyi onda da görebilirsiniz. bu arada ben ferenir şampiyonluğunun şu aşamada bile büyük oranda fiyatlandığını düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 609/625 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •