Sayfa 141/628 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 5022 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Federasyonunda takımında hiç suçu yok burda suçlu arıyorsak o da yönetimdir,
    başkandır kimseyi muhattab alıp takımın kötü gidişatı hakkında bir açıklaması yok teknik direktör gönderiliyor bir açıklaması yok yenisi alınacak mı bir açıklaması yok ne olacak koca Fenerbahçe yı mahalle takımına çevirdiler terbiyesiz adamlar.
    Açıklama olmaması bende hissenin düşük fiyatlardan yönetim tarafından toplanıyor algısı yaratıyor...Gerekli lota ulaştığında açıklamalar peşpeşe gelecektir diye umut ediyorum en azından...

VIA_A1_1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Elde kalanların 6-8 ay beklemesi gerekecek gibi
    Bir de %300 bedelli ihtimalini gözönünde bulundurup bu sürede böyle bir miktarı da bir kenarda tutmak gerekecek
    Başkandan yana pek umudum yok

3. gel kuzum gel 6 tl ye gel ninnoşum gel 5 tl ye gel de yolumuzu bulak kasıma kadar bekliyeceğim gel yaveum gel hadi bekletme hele birde% 200,300 gs nin yaptığı gibi400 bedelli bölünerek gelirsen kulübün borçlarıda hafifler yeni sezonun transfer paralarıda hazır olur işte ozaman tadından yenmez hadi be yavrum bölünde gel ne olursan ol 5 tl ye gel yok yok vazgeçtim bölünde gel be kuzum hadi bekliyorum seni anlaştığımız yerde........

4.  Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Elde kalanların 6-8 ay beklemesi gerekecek gibi
    Bir de %300 bedelli ihtimalini gözönünde bulundurup bu sürede böyle bir miktarı da bir kenarda tutmak gerekecek
    Başkandan yana pek umudum yok
    %300 bedellimi ne yaptın sen bilader ky mahveder bu dediğin...

5.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    %300 bedellimi ne yaptın sen bilader ky mahveder bu dediğin...
    hiç bile, elimizde GSRAY emsali var, hisse 8 tl civarından işlem görüyorken %400'lük bedelli açıklamıştı GSRAY en son yaptığı bedellide yani hisse başına 4 TL ki bedelli açıklanırken hissenin işlem gördüğü fiyatın yarısı oluyor, akabinde hisse 5.40 tl ye kadar düştü ama buna rağmen KY'ların %95'i ellerindeki her hisse başına 4 tl ödeyerek %400'lük bedelliye katıldılar ve hisse 6 tl civarından bölünerek (6+4) : 5 = 2 tl bölünmüş fiyattan işlem görmeye başladı (not: şu anki fiyat bazındadır)

FENER 11.5 tl den işlem görüyor, %300@1 TL rüçhan türünden bir bedelli açıklandığı taktirde hisse başına 3 tl konacak demektir yani hissenin şu anki fiyatının yuvarlak 4 te 1 i kadar
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

6. FENER'in mali tablolarına bir bakın, en son açıklanan bilanço 30 Kasım 2019 tarihi itibariyle idi, bu bilançoyu baz alarak şirketin bedelli sermaye artırımına ihtiyacı olup olmadığına siz kendiniz karar verin, başkalarının yazdıklarına itibar etmeyin
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    FENER'in mali tablolarına bir bakın, en son açıklanan bilanço 30 Kasım 2019 tarihi itibariyle idi, bu bilançoyu baz alarak şirketin bedelli sermaye artırımına ihtiyacı olup olmadığına siz kendiniz karar verin, başkalarının yazdıklarına itibar etmeyin
    sayın trendhouse başkalarının yazdıklarına itibar etmiyoruz.

mesela ben ingilterede yaşayıp amatörce 3 pounddan halkbank hissesi alanlara ve hisse 1 pounda inerken 2,5 yıl boyunca seyirci kalanlara itibar etmiyorum.
    hele tüm portföyünün %50'si ile halkbank hissesi aldığını yazıp sonra %50 ibaresini kaldıranlara, wuhan krizinin ortasında 57 liradan pgs aldığını fener başlığında bir marifetmiş gibi yazanlara hiç itibar etmiyorum.
    ingiliz takımlarıyla türk takımlarını mali olarak kıyaslayanlara zaten itibar etmiyorum.

yaptığı her yatırımı batırmış bazı ters indikatörler feneri kötülüyorsa, kağıdın önü açık demektir sayın trendhouse.
    tüm yazdıklarınızı ilgiyle takip ediyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,493
    22 Nire,10.45 nire,46 olurmu acep

Sayfa 141/628 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız