Sayfa 255/627 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 5016 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun dostum inşallah,aklıma geldi dostum şöyle yüzde 400,500 bedelli sermaye artırımı yapsa aslında şirketin bilançosuna çok olumlu katkısı olabilir böyle bir karar alsa hiçte fena olmaz diyorum ne dersin? ytd.
    Sn tablet aman diyim.. Bedellı sportıflerde guzel karşılanmaz.. Bıttığımızin resmi olur.. Böyle gayet iyi.. Tahta diğer sportıflere göre oldukça sığ, istediklerı yöne çok rahatlıkla götürürler..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Global satıyor.. Geçen sattığında düzeltmeye girmişti..kısa süreliğine vedalaştık.. Beklıcez biraz düşmesi için.. Elinde olanlar için umarım gıder.. Kısada çok çıktı..
    Son düzenleme : kwon3; 27-08-2020 saat: 10:35.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. İlk yarım saatte 400 bin civarı satmış global.. Akşama kadar dün aldıklarını satarsa şaşırmam..

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    İlk yarım saatte 400 bin civarı satmış global.. Akşama kadar dün aldıklarını satarsa şaşırmam..
    Ögleden sonra dönüp almaya başlarsa bir tavan daha olur mu acaba ?

5.  Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Ögleden sonra dönüp almaya başlarsa bir tavan daha olur mu acaba ?
    Dostum dün global göstere göstere 1.5 milyon mal aldı.. Bugun 400 bınını sattı şuana kadar.. Ky düşüşte malı verdı şuan tekrar tahtaya girmiş gıbı duruyor.. Ama ne olur bilemeyız ben bır muddet sabırla düşmesini bekleyecem.. Giderse de yolu açık olsun elinde olanlar için.. Takaslar da bugun için her kurum dalmış yıne.. Ama takaslara guven olmaz tabı..

6. Bu gün gaplı açmış ayrıca,izleyip görelim bakalım neler olacak.ytd.

7. Bi aralar burada tengri mengri bişey vardı nerde o

8. Global 24-24,32..arası 70 bın daha verdı..dünkü 1.5 milyon alımdan 926 bin kaldı.. Bunları ne yapacağı önemli satarsa düzeltme yer tahta..
    Son düzenleme : kwon3; 27-08-2020 saat: 13:47.

Sayfa 255/627 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •