Sayfa 182/620 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. ts tavan gs +7 bu kapanısta gene 10.5 den kapar

2. Belki de bugün bir değişiklik olsun der ve tavan yapar belli mi olur...YTD
    İnanma insanların samimiyetine,Menfaat hissi ile gelirler vecde Eğer vaad etmeseydi cenneti,Allah’a bile etmezlerdi secde... Mehmet Akif ERSOY

3.  Alıntı Originally Posted by Raşid Yazıyı Oku
    Belki de bugün bir değişiklik olsun der ve tavan yapar belli mi olur...YTD
    10,58 anlık. 10.5e alım yazdım gelirse tavana yakın 11,4 e satı yazımştım gelmedi. 10,7 üzeri kapatırsa ki zor yükseliş devam eder

4. Semih Özsoyun istifa ettiği konuşuluyor!
    https://www.haberturk.com/serdar-ali...z-2668600-spor

Ne kadar doğru bilemiyorum!
    Ama bildiğim bir şey var eninde sonunda A.K. istifa edecek.

Seçim günü eliyle kemerini yukarıya çekerek topunuz gelin dediği zaman millet hurra çoşmuştu bu klubu 5 senede şl en az yarı final oynatacak kadroyu kurar diye. Tabi bizde inandık, dedik herhalde arkadan bu kadar üne şerefe teneke çaldırmaz diye. ilk 6 ayda ben ve buradaki birkaç kişi bundan bir nane olmayacağını anladı ve adamın tek derdinin fener hisselerini bedavaya toplamak olduğunu millete anlatamadık. Adamın sportif hiç bir planı olmadığını tüm planlarını borsa maniplasyonu üzerine kurduğunu bir türlü anlatamadık.

Tabi ilk sene ve hata bu senenin ilk 2 ayında millet yine normaldir yapmayın etmeyin yok enkaz aldı yok feneri imf kurtaramaz diye bişey demedi. Ama bugün en ürkek köşe yazarları bile alay ediyor artık.

Sağlık Bakanı Koca: "Liglerin devamı konusu, futbol federasyonumuzun kendi iradesi ile alacağı bir karardır."

Sağlık Bakanı Koca: "Bugünkü görüşmede, müsabakaların (futbol) devamı konusunda somut bir talep gündeme gelmemiştir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Liglerin devamıyla ilgili TFF Başkanı Nihat Özdemir yarın saat 14.00'te açıklama yapacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
    Ali Koç’tan Fenerbahçe’ye 70 milyon daha!

UEFA’nın istediği borçsuzluk kâğıdı için tüm takımın şubat, mart ve nisan ayı alacakları ödendi. Gereken mali kaynağı Koç buldu.

Fenerbahçe, UEFA'yla yapılan FFP anlaşmasının önemli maddelerinden olan ‘futbolculara borç olmaması' şartını sağladı. Sarı-lacivertli yönetim, futbolcuların birikmiş alacaklarını 30 Nisan tarihinde ödedi. Böylece kulüp lisansı için gereken ‘borçsuzluk kâğıdı' alındı.

https://skor.sozcu.com.tr/2020/05/05...-daha-1482176/
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 182/620 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •