Sayfa 112/620 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 889 - 896 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Hisse ile alakasız mesajları buraya göndermeyelim , maç yorumu yapacaksanız spor bölümünde Fenerbahçe bölümünde yapabilirsiniz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Bütün sermayeyi buna yüklemiştim. Maliyetim çok yüksek. Dediğiniz gibi beklemekten başka yapacak bir sey kalmadı. Allah yardımcımız olsun.
    Ebulzurna kardeş,

taraftarlık başka, hisse almak başka.

Galip'ten yediğin tokadın üstüne kötü oldu.

üzüldüm, geçmiş olsun..

it is the average of five people in the human environment..

3.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Ebulzurna kardeş,

taraftarlık başka, hisse almak başka.

Galip'ten yediğin tokadın üstüne kötü oldu.

üzüldüm, geçmiş olsun..

it is the average of five people in the human environment..
    Sağol kardeşim. Tokat saglam oldu 200 bin tlem gitti.

4. Ersun istifa etti

5. Herşeye rağmen Ali beyin iyi niyetli olduğuna inanıyorum.Çünkü milyonlarca EURO borcu Ali bey yapmadı.Yapan yaptı Ali bey kucağında buldu .Hissede çok zarar etmemize rağmen Ali bey bütün gücüyle bu kaotik ortamdan kulübü çıkartmaya çalıştı . Ama burada hak yeme devreye girdi ve Fenerbahcemizi kıtır ķıtır doğradılar.Kolunu bacağını budadılar.Hemde Fenerden giden federasyon başkanı marifetiyle....Evet bunlar onların yanına kar mı kalacak.Bütün fenerliler versinler naklen yayın kutularını, seneye de almasınlar o zaman ben bunlarïn boyunu posunu gõrecem.Saygılarımla...

6. Global 22.40 gösterdi . Globalin oldugu yerde zaten pislik olur . Spek globala müsade etti .1.5 m deuce vermişti zaten . Ne olur cuma günü zaten ky sattı . Ama yeni ky geldi . Yeni gelen ky korkar satar . Elinde önceden tutan zaten tutuyor . Türkiye kupası maçı var . Lanet hoca gitti . Tüm maçlara 1 .0 önde başladık ama gerizekalı hoca yüzünden kaybettik . Taktik yok .Deniz kendini zorla attırdı ne gerek vardı yedek kulubesine saldırmaya gs 10 kişi kalacaktı . Ali koç da gitse iyi olacak . Ben şahsi düşüncem çok düşmez hatta bedelli bekliyorum çünkü blanço ortada tranfer yapamayacak durumda . Evet canımız yarın yanacakmı yanar ama sabırlı olan kazanır . Hepimize geçmiş olsun

7. Utanmaz adam gitmemiş . Nedeni kendi giderse tazminat alamayacakmış ..

8. Gelecek sene daha iyi olur ama uzun vadeli kalmakta çok riskli
    Bedelli ihtimali çok yüksek

Sayfa 112/620 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •