Sayfa 258/622 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 4974 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Fenerbahçe :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. SPK'nun II 15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği Madde 9 çerçevesinde yapılan açıklamamızdır:

Bazı yayın organlarında Şirket'imizin Bankalar Birliği ile anlaşma sağladığı ve anlaşma detaylarına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve bu haberlere itibar edilmemesini,

Şirket'imizin, Bankalar Birliği ile görüşmelerinin devam etmekte olduğunu, şu an için imzalanmış bir anlaşmanın söz konusu olmadığını, görüşmeler neticelendiğinde tarafımızdan açıklama yapılacağını yatırımcılarımızın bilgisine sunarız.

3. Ts alt coin olarak tra toke diye bir coin satışı için anlaşma yapmış.8 liradan 10 milyon adet sürülecekmiş piyasaya.
    Kağıdı tavan yaptırdı bu haber.isveç mahkemesinden gelen haberi eritti bir nevi.
    Ancak bu mahkemeden gelen karar kasım da karar duruşması öncesi şike davasının artık kumpas davası olduğunu teyit etmiş gibi oldu ve ülkemizde de artık bu yönde bir karar verilirse FB yi Avrupa’ya göndermeyip tv lerde boy boy görünen dönemin TFF başkanı ve TFF açılacak tazminat davalarının büyüklüğü en az 100 milyon dolardan başkayacak.juventus haşlanınca 300 milyon Euro ya kendi federasyonu ile uzlaşmış idi.
    Diğer konu koin için Fenerbahçe’nin de çalışmaları var idi bir ara gündeme düştü yakın zamanda böyle bir haber düşme ihtimali yüksek
    Bankalar ile görüşmeler devam ediyor dedi muhtemelen mürid satışı netleşince anlaşma sağlanacak gibi Buda çok önemli haber
    Birde Aziz Başkan zamanında düşünülen ama gerçekleştirilemeyen fenerıum un halka arzı konuşuluyor
    Fenerbahçede bence gündem çok fazla
    Dava
    Koin
    Bankalar
    Arsa
    Sponsorlar
    Fenerıum bunlarla ilgili her bir haber 2/3 tavana denk gelebilir
    Tabi bu arada takım başarısı artık 2021 de son noktayı koyacak rakamı belirleyecek etken
    Birileri küçük büyük yatırımcı bunlardan önce pozisyon alıyor olabilir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. İsviçre Federal Mahkemesi
    Fenerbahçenin 2010-2011 şampiyonluğunu tescillemiş.

Dünyada bu mahkemeden üstü yok. En son makam.

Trabzonsporada Tazminat ödeme cezası vermiş.

Hissenin soluksuz neden gittiği belli oldu.

Hukukçu değilim lakin bu mahkeme Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin,
    Spor Mahkemesi muadili gibi, en son mahkeme. Kararı Dünyanın heryerinde son karar.
    Yanlışsam avukat bi kardeşimiz düzeltsin.

Bu mahkeme kararı ile şike şu bu olmadığı Kumpas olduğu tescillendi. Eğer hukuken doğru biliyorsam, Bizim ülke mahkemelerimiz de bu kararı emsal karar olarak ele alıp, Bu dava ile ilgili mahkemeleri Fenerbahçe lehine sonuçlandırması gerekiyor. Hukukçu değilim lakin avukat kadar bilgim var)))

Eğer Yurt içi ülkemizde ki davalarda Fenerbahçe lehine bu karar emsal gösterilerek sonuçlanırsa,
    Fenerbahçe yi Şampiyonlar ligine göndermeyenler ve gitmemesi için çalışanlara büyük tazminat cezaları da gelir diye düşünüyorum.
    Dediğim gibi hukukçu bi kardeşimiz daha net anlatabilir.

Bende hisse yok.
    Lakin sonuçta Fenerbahçemiz için müthiş bi karar.
    Artık Tünelin ışığı göründü.
    Bu olumlu havayı bu sene şampiyonlukla taçlandırmalıyız.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    İsviçre Federal Mahkemesi
    Fenerbahçenin 2010-2011 şampiyonluğunu tescillemiş.

Dünyada bu mahkemeden üstü yok. En son makam.

Trabzonsporada Tazminat ödeme cezası vermiş.

Hissenin soluksuz neden gittiği belli oldu.

Hukukçu değilim lakin bu mahkeme Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin,
    Spor Mahkemesi muadili gibi, en son mahkeme. Kararı Dünyanın heryerinde son karar.
    Yanlışsam avukat bi kardeşimiz düzeltsin.

Bu mahkeme kararı ile şike şu bu olmadığı Kumpas olduğu tescillendi. Eğer hukuken doğru biliyorsam, Bizim ülke mahkemelerimiz de bu kararı emsal karar olarak ele alıp, Bu dava ile ilgili mahkemeleri Fenerbahçe lehine sonuçlandırması gerekiyor. Hukukçu değilim lakin avukat kadar bilgim var)))

Eğer Yurt içi ülkemizde ki davalarda Fenerbahçe lehine bu karar emsal gösterilerek sonuçlanırsa,
    Fenerbahçe yi Şampiyonlar ligine göndermeyenler ve gitmemesi için çalışanlara büyük tazminat cezaları da gelir diye düşünüyorum.
    Dediğim gibi hukukçu bi kardeşimiz daha net anlatabilir.

Bende hisse yok.
    Lakin sonuçta Fenerbahçemiz için müthiş bi karar.
    Artık Tünelin ışığı göründü.
    Bu olumlu havayı bu sene şampiyonlukla taçlandırmalıyız.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.
    Cok guzel ozetlemissiniz. Ellerinize saglik. Artik olay limit sorununu cozmek ve sampiyon olmak

7.  Alıntı Originally Posted by FENERBAHÇE Yazıyı Oku
    https://invst.ly/rtbw3

geri çekilme olursa fib 0.5 14.40 seviyelerinden destek alabilir.onun altında 12.18 civarında trend desteği mevcut
    bahse konu trendin 15.54 te büyük direnci mevcut burayı aşarsa hareketler hızlanır. onun üstünde fib 0.61 direnci 16.29 mevcut. onun üzerinde 18.98 ve 22.41 mevcut
    22..41 üzerine atarsa ayrıca yorumlarım
    yatırım tavsiyesi değildir.. bana bakarak işlem yapmayın batarsınız

sir Fenerbahçe diyeceksiniz. Büyük resme bakın...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.. Yatırım tavsiyesini profosyenel yatırım danışmanları dışında kimseden almayınız..

8. Yakında burda elimize verdiler
    Türküsünü söyleyen çok olur

Çok değerlendi

Yatırım Tavsiyesi değildir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 258/622 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz