Sayfa 257/625 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 4997 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Ama tebrik etmek lazım.. İşçiliklerı harika...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Kwon malı elden çıkardın galiba , düşsün diye bayağı kastın 🙂

3.  Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Kwon malı elden çıkardın galiba , düşsün diye bayağı kastın ��
    Dostum inşallah gıder.. Geçen aynısı yaptı global tekrar yakalanmaktan korktuğum için sattım az kaldı bitirmek üzere malını.. Saat 16 dan sonra dıkkat derim.. İnşallah düşmez giderse üzülmem.. Sızın adınıza sevinirim..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    dostum inşallah gıder.. Geçen aynısı yaptı global tekrar yakalanmaktan korktuğum için sattım az kaldı bitirmek üzere malını.. Saat 16 dan sonra dıkkat derim.. Inşallah düşmez giderse üzülmem.. Sızın adınıza sevinirim..
    bugün ters hareket yapacak GİBİ dikkat edin elinİZe vermesinler..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    bugün ters hareket yapacak GİBİ dikkat edin elinİZe vermesinler..ytd
    Ben verdim malı.. Global de bu saat itibariyle aldıklarının tümünü bıtırdı.. Takaslarda bu denli parçalı alım yapan arkadaşların gucu tahtayı taşımaya yetecekmı izleyelim.. Benden bu kadar.. Herkese bol kazançlar..

6. Cok hizli yukseldik. Duzeltme ve sogumanin olmasi sart. Ertesinde limit konusunda gelecek resmi olumlu bir haber, ve ilk haftalarda oynacagimiz onemli maclarda iyi futbolla alinacak galibiyetler hisseye tekrar momentum kazandirabilir

7. Haber var sanırım sportıflerın hepsi uçtu.

8. Ts un tahtacısına tebrikler diğerlerinden bir cacık olmadı..

Sayfa 257/625 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •