Sayfa 446/620 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Nihat Kahveci: "25 tane gündem var 17'si Mesut Özil ile ilgili. 25 milyon takipçisi var. Bak 25 milyon, 'Kadıköy' dedi, pandemi geçsin turist patlaması yaşanacak. Sadece Fenerbahçe'ye değil Türkiye'ye değer katacak
    Mesut sadece bir futbolcu değil dünyaya açılan kapıdır parayla yapılamayacak reklam yapıldı ve yapılacak sponsorlar akacak kombineler patlayacak
    Bankalar birliği ile anlaşıldı cuma kap düştü çok iyi iş çıkarmışlar
    Stoper az önce İstanbul a indi
    Yarın derbi var ts Başakşehir kayıp yarın belki iki takımda kaybedecek berabere kalarak
    Bunların hepsini pazartesi sabah 40 liradan kağıdı sarmak için kullanırsa tahtacı sadece yuh derim ama 5 tavan soluksuz çekerse kimsenin sesi Çıkmazı
    Rüya rüya rüya artık gerçek dünya fb yi konuşuyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Koyu beşiktaşlı olarak hiç bir zaman fener maçı kazansın diye bu kadar istekli olmamıştım.

Hadi fener

3.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

İstiklal savaşında Anadolu ya silah taşıyan Fenerbahce bir gün taraflı tarafsız herkesin saygı duyacağı bir spor kulübü olacaktır...
    3 Temmuz kumpası Fenerbahçeyi maddi ve manevi olarak çok yıprattı, başka bir kulüp olsa bu yükün altından kalkamazdı. Fenerbahçenin geleceği şu an daha bir aydınlık, her şey rayına girecektir.
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Koyu beşiktaşlı olarak hiç bir zaman fener maçı kazansın diye bu kadar istekli olmamıştım.

Hadi fener
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kap : Fenerbahçe Futbol A.Ş

Profesyonel futbolcu Mesut Özil'in transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.
    Yatırımcılarımızın bilgisine sunarız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Ooooo süper. 60 hayal değil.

7. Tüh bjk attı

Beraberlik iyi olurdu

8. Yarınki maçı alırsa GS 5 puan fark olacak bjk ile zirveyi paylaşacak.Yeni transferler + borç yapılandırması da bonusu.Bakalim ne olacak yarın.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 446/620 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •