Sayfa 534/627 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584 ... SonSon
Arama sonucu : 5016 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Fenerbahçe kesinlikle maça 4-5-1 başlamalı. Ama orta saha ozan, sosa,İrfan, Gustavo, pelkas olmalı.ozan ve İrfan hafif kanatta yani sol iç sağ iç gibi, Gökhan ve Canere destek olmalı. Veya pelkas destek olmalı.bu kadro kesinlikle çok zor gol yer. Zaten öne gectiktan sonra ikinci yarı al oyuna Valencia, osayi samueli farkı açsınlar. Herşey ne güzel ama sahada olmuyor işte.. Emre hoca bu hafta bu kadroyu denemeli bence . Bugün bjk puan kaybetse bak sen şenliğe
    Sonunda yakın bir kadro

2. Ali Koc 3de 0 cekti.Yilditim bunu pas gecmez..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şampiyonlar ligi ön eleme beklentisi devam ettikçe aşağı çok inmez umarım. İlk defa takımın mücadelesini beğendim. Ta ki emrenin yanlış değişikliklerine kadar. Belli mi olur. Bjk 2 maç takılsa panikler. Bu takım 8de 8 yapar mi yapar. Ama kadroda sürekli oynamamali

4. Fenerbahçe çok tuhaf takım

o kadar noksan Malatyayı yener oynamıştım iddada , berabere kaldı
    hem kupon gitti, hem burda zarar etmiştim taban olmuştu

bugün yenemez, Antep çok iyi top oynuyor diye berabere kupon yaptım, mal da yoktu, tırsıp vermiştim

Fenerli topçular ölümüne oynadılar resmen yendiler

kupon da gitti, sattığıma da pişman ettirdi

ne tuhaf takım alimınıyumm
    bi türlü denk gelemedim

hem 2. sıra garanti gibi oldu, şampiyonlar ligi ön eleme için
    hem de şampiyonlukta pusuya yattı resmen
    hayatta herşey kısmet

asla yatırım tavsiyesi olamaz

5. Merak ediyorum hakemler yoneticiler hangi hisseleri ne zaman tasidilar.

6. Islem hacmi nedir masallah???

7. ***FENER*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

***FENER*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu )

İlgili Şirketler [FENER]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, FENER.E payları 14/04/2021 tarihinden (seans başından) itibaren 28/04/2021 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. SPK'nın 11/02/2021 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-50 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/927589

BIST

(13/04/2021 - 18:56:19)
    İnanma insanların samimiyetine,Menfaat hissi ile gelirler vecde Eğer vaad etmeseydi cenneti,Allah’a bile etmezlerdi secde... Mehmet Akif ERSOY

8. Aciga satış yasağı pek hayra alamet degil gibi??ytd

Sayfa 534/627 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •