Sayfa 34/223 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 265 - 272 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by BY PİVOT Yazıyı Oku
    Dostum Şaka Gibi Yazmışsin.Dua Edelimde 1.16 Kirsin Sonra Arkadan Bakarlar
    dostum bu sen misin?

2. ihlas ta bedelli patlatabilirler. gerçi bedelli için 1 üzerine taşıması lazım...

3. Bu tahtada da kapanış şaşırtabilir!

Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    dostum bu sen misin?
    Evet Sn.F....Hocam Kuşluda 067 Dip Analizini Yapan Adam.1.16... Sonrasi İzlenir Yoksa Kapat Ekranı
    Burada Yazılan,Çizilen Yorumlar Yatırım Danışmanlığı Kapsamın da Değildir.Kişisel Yorumdur.Sadece Beni Bağlar.Sorumluluk Kabul Edilmez,Aksi Taktirde Akıl Sağlığınız Bozulabilir.Uyarımı Yapayımda

5.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    önce bedelli de kimseyi yaklaştırma ma sonra birleşme de 1,15 ayrılma hakkını cazip gösterme akabinde 200- 230 milyon hisseyi piyasaya arz ettik ve hepsini ky aldı algısı.hatta işi ileri götürüp şirketin 1,15 ten aldığı hisseleri 080 den tahta da satması velhasıl bu kan emici yarasalar işlerini çok iyi yapıyor lar.6 yıldır bunu bilir ve söylerim ihlas grubu ile mücadele etmenin tek yolu sabır etmektir ve henüz soylemek için erken olsa da sabrın meyvelerini almaya başlıyoruz gibi.tüm grupta tiyatro nun son perdesinin bitmesini bekliyorum ve galiba çok uzun sürmeyecek.kemikleşmiş kadroya ve yeni arkadaşlara selam olsun.bekleşmeye devam.hakkımızda hayırlısı.
    Sayın demokrat uzun süredir bu hissede siniz diye biliyorum,sadece fiyat konusunda ki gidebileceğini düşündüğünüz yer neresi sizce bu hareket devamında , mesela 1,50 mi 2 mi kaç. Ciddi olarak soruyorum, yönlendir mis olurum diye asla korkmayın çünkü benimde kafamda bir kaç rakam var, aklınızdaki ni direkt yazarsanız sevinirim.

6. Bu hissede uzun zamandir olup da Gidebileceği fiyat konusunda aklindan geçen rakam yazacak eski tecrübeli arkadaşlar ne diyorsunuz.burada bundan 5 ay önceleri gayet güzel teknik temel inceleyip yazan arkadaşlar vardı, o arkadaşlar satıp çıktımı acaba, burda ise ,fiyat nereye gider aklınızdan geçen rakam nedir , teşekkür ler

7. evet dikkat ettiyseniz uzun süredir hem ihlas ta hem burda etkilememek için fazla yazmıyorum çünkü benim beklentim ve hedef fiyatım yüksek fakat süresini bilemem.
    sataşma olmadan fikir vermesi acısından yorum yapmadan zaman zaman buraya gerçekleşen alış emirlerimi paylaştım.
    tahminler ve beklentiler mutlaka gerçekleşir fakat bazen çok zaman alır.örnegin 1.15 ayrılma hakkı kullanmadım cunku kullanmayanlar daha kârlı çıkacaktı bana göre ama 066 gösterildiği halde yine de kullanmayanlar daha kârlı olacak fikrim devam ediyor.çunku çoğu arkadaş lanet gelsin diyip ayrıldı tekrar alıp hala bekleyende var ama sayısı çok az.fakat ben geri salmalar da takviye yapıp hala hissedeyim.
    lütfen kimse etkilenmesin : 1.80 e kadar anlık izleme takip yapmayacağım 2.50 civarı yarısı kadar hafifleme ve kalanı ile eski zirveler için bekleme.
    hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

8. saat 17:00 itibariyle AKD durumu.

Sayfa 34/223 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •