Sayfa 97/223 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 769 - 776 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. ihlgm

Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Benim hisse analizim şöyle;İblis borsa sert düşünce hisseyi aşağı salmiyor,aşağı düşse bile hemen toplayıp 1.30 lu seviyelere daha doğrusu 1.20 bin üstüne atıyor. Endex yükselmeye başlayınca ise tam tersi hisseye baskı uygulayarak dirençleri gecemiyor izlenimi yaratıp KY nin malını satmasını bekliyor.Yani kısaca hisseyi müthiş kıskaca almış görünüyor, sabri olan ve buradaki paraya ihtiyaç duymayan güzel paralar kazanabilir.ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yaptın yine yapacağını ******** kağıt.Çok çıktın ya .düşebilirsin artık.Önüne gelen açıklama yapıyor.virüsün yayılma ihtimali yüksek miş falan filan.Sen dereyi görmeden paçaları sıvamışın.kime hizmet ettiğinin farkında değilsin ya.Yazıklar olsun.başka birşey demicem.

2. şuan dünyada corona virüsü tüm piyasalarda manipilasyona dönüştü artık
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

3.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    şuan dünyada corona virüsü tüm piyasalarda manipilasyona dönüştü artık
    İhlas holding bile 1.25 den 800 bin lot satin Aldi. Bu hissenin dibi güçlü bilancodan sonra 1.25 olduğunu düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by overstar35 Yazıyı Oku
    İhlas holding bile 1.25 den 800 bin lot satin Aldi. Bu hissenin dibi güçlü bilancodan sonra 1.25 olduğunu düşünüyorum
    "Şirketimiz, sahip olduğu İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. paylarından 800.000 adedini pay başına 1,25 TL ile 03.03.2020 tarihinde bağlı ortaklıklarımızdan İhlas Pazarlama A.Ş.'ye satmıştır. Bu işlemle birlikte İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki payımız 03.03.2020 tarihi itibariyle %20,66'dır."
    Dediğiniz gibi alış değil satış var. kendi iştirakine yani kendi kendine satmış

5. BİST ve Avrupa borsalarının aksine Amerikan borsaları %5 civarında yükseliş gerçekleştirdi bugün. BİST'in buna parelel olarak yarın yukarı yönlü sert bir tepki vermesini bekliyorum. ABD borsaları ile BİST'in ne alakası var diyenler son bir aylık grafikleri karşılaştırabilirler.
    Bazen düşüşlerde ya da yükselişlerde direnç geliştirse de son zamanlarda ihlgm'nin endekse hassasiyetinin genelde yüksek olduğunu gözlemliyorum. Bu yüzden Yarın ihlgm ile ilgili öngörüm endeksin üzerinde pozitif olacağı yönünde. Umarım tahminimle temennim aynı olur.
    Ve son söz: Tahminlerinde isabet ettiği gibi feci bir şekilde çuvalladığı da vaki olan birinin düşünceleridir. Yani kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : Karaşın; 11-03-2020 saat: 00:38.

6. ulan mucait ne yapiyon acaba bu kadar parayi
    memlekette dolandirmadik bir allahin kulunu birakmadin 🤣🤣

7.  Alıntı Originally Posted by Karaşın Yazıyı Oku
    "Şirketimiz, sahip olduğu İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. paylarından 800.000 adedini pay başına 1,25 TL ile 03.03.2020 tarihinde bağlı ortaklıklarımızdan İhlas Pazarlama A.Ş.'ye satmıştır. Bu işlemle birlikte İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki payımız 03.03.2020 tarihi itibariyle %20,66'dır."
    Dediğiniz gibi alış değil satış var. kendi iştirakine yani kendi kendine satmış
    Ben ne yazdım ? İhlas holding in ihlgm iştiraki olmadığını bilmeyen mi var ? Özellikle belirtmek mi gerekliydi ?

8.  Alıntı Originally Posted by overstar35 Yazıyı Oku
    Ben ne yazdım ? İhlas holding in ihlgm iştiraki olmadığını bilmeyen mi var ? Özellikle belirtmek mi gerekliydi ?
    Çok uzatmak istemiyorum ama "İhlas holding bile 1.25 den 800 bin lot satin aldi" cümlesi size ait(okuyunca ihlas holding piyasadan 800 bin lot ihlgm hissesi almış şeklinde anlaşılr) KAP haberi ne diyor? ihlas holding elindeki ihlgm hisselerinden 800.000 tanesini ihlas pazarlamaya satmış. Yani almamış satmış. Kime satmış? İhlas pazarlamaya.
    "İhlas holding in ihlgm iştiraki olmadığını bilmeyen mi var" cümlesinde geçen iştirak KAP haberinde İhlas pazarlama için kullanılmış.

Haydi bunları geçelim. İhlas Holdingin elindeki lotlardan 800 bin tanesini çoğunluk hisselerini elinde bulundurduğu bir iştirakine belli bir fiyattan satmasının ne önemi var. Bu fiyat önemliyse. 200 milyon lotunu 75 kuruş ortalamayla sattı. 200 milyon lot nere 800 bin lot nere. Yani 1,25'in dip olduğunu söyleyemeyiz. 1,25 son iki ayın ortalamasına yakın bir bir nokta olsa gerek. Önemliyse bunun için önemli

Sayfa 97/223 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •