Sayfa 10/570 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 73 - 80 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

2. Merterdeki arsa ile ilgili güzel bir haber hısseyı 30 tl ye çeker böylece endex deki payını almış olur. Ben burayla ılgılı ugzel bır haber gelecegı kanısındayım hayırlısı ytd

21 Temmuz itibariyle Bist piyasa değer sıralı liste. ( Alıntıdır )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Şirket son üç yıl 12 aylık bilançolarda tekrar tekrar 1 milyar kur farkı zararı yazmış. Şirketin CEO su ve finans direktörü yani CFO su neden istifa etmemiş. Yılların şirketi bu kadar kötü yönetilir mi, dünyadan bir haber yaşayan bir yönetimi var sanırım.
    Üst düzey yönetim istifa ederse balıklama dalın.

goldman sachs, anadolu efes için tavsiyesini 'sat'tan 'nötr'e, hedef fiyatını 15,5 tl'den 22,3 tl'ye yükseltti
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Goldman Sachs fiyat güncellemeleri :
    (Alıntıdır)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Acaba ne zaman notr den ala hedef fıyatınıda 26 lara getırecek...

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hsbc, anadolu efes için hedef fiyatını 21,0 tl'den 22,5 tl'ye yükseltti, tavsiyesi 'tut'
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 10/570 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •