Sayfa 465/570 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    Süpernova, enerjisi biten Büyük Yıldızların şiddetle patlaması durumuna verilen addır. Bir süpernovanın parlaklığı Güneş'in parlaklığının yüz milyon katına varabilir. Başlangıçta yapısı, iyonize madde olan plazma şeklindeki bir süpernovanın parlaklığını yitirmesi haftalar ya da aylar sürebilir.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Süpernova:

a star that has exploded, strongly increasing its brightness for a few months. Months dedi

2. Hisse 10 yılın düsenini kırdı.. tarihinin en dusuk carpanları ile degerleniyor neredeyse...
    keske su anda benim elimi kolumu bağlasalar bakamasam fiyatlara .. bir süre..
    ytd

3.  Alıntı Originally Posted by dermite Yazıyı Oku
    10 senelik yatayın kırılması halinde neler olabileceğini sadece izleyip gormek lazım..
    şu anda yasananlar da son sancılar gibi hissediyorum..
    finansal performans önden gidiyor fiyat elbet yakalar bir yerde...
    yatırım tavsiyesi değildir.
    Sizin gibi cefasini çekenlerin sefasinda sürmeleri temennisiyle. Bazı hisselerde yükselişin başı veya ortasında dökülen ortaklar olunca tutmaya devam etsem de bir burukluk oluyor. Hep beraber hayırlısı olsun hakkımızda

4. 26.98 tl bazlı 2013 tepesini kırmak üzere..
    Üzerinde kapanışların ülke geneli, dış temsilciliklerde ve Rusya' da kutlanacak..

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. *ak yatırım, anadolu efes için 28,50 tl hedef fiyatını ve 'endeksin üzerinde getiri' tavsiyesini korudu
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

6. Kimse yohmii

Adamın biri içip iyice sarhoş olduktan sonra evine giderken kuyuya düşer başlar bağırmaya ula kisme yokmi gurtarın beni ula kisme yokmi. gurtarın beni.

Yoldan geçen biri bunu duyar kurtarırım ama bir şartla bundan sonra içki içmek yok namaz kılacaksın oruç tutacaksın ancak öğle kurtarırım.

sarhoş başlamış tekrar bağırmaya ula başga kisme yokmi ula başga kisme yokmi

7. Petrol 100 usd /varil e doğru gitmekte. Ne etkisi olacağını biliyoruz.

8. Yılsonu 1,2 milyar net kar getirmesini bekliyorum, Cola'nın büyük katkısıyla.

Sayfa 465/570 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •