Sayfa 9/570 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 65 - 72 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Babam rahmetlık bana borsadakı en kıymetlı kagıt titanik derdi ( aefes) 2. çeyrek kar gelecek gıbı umarım kısada 25 ustune atacak gıbı duruyor cok hızlı alınacak oyle gozukuyor ytd

2. gecen hafta gördüğü 22.66 ile son bir yıllık tepesine yakın seyrediyor..

Ziraat yatırım : BİST-100'de yer alan ve Mart 2017 sonundaki net yabancı para pozisyonu yüksek olan şirketlerin (Haziran 2017 sonu itibariyle döviz pozisyonlarını aynı korudukları varsayımıyla) 2017 yılının ikinci çeyreğinde kur değişimlerinden nasıl etkileneceklerinin tablosu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

30 Haziran kapanış itibariyle "Hisse Piyasa değeri" sıralı liste..
    (Alıntıdır)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. *citigroup, anadolu efes için tavsiyesini 'nötr'den 'al'a, hedef fiyatını 21,0 tl'den 26,0 tl'ye yükseltti
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

6. resimde gosterdigim gibi "acaba canak olusumu yapar mi" diye takip ettigim AEFES bugun yuksek hacim ve fiyatli bir hareket yapti. canak olusumu 6 ay surmus. eger trend basladiysa simdi kulbun olusumu da yaklasik 20 gunde tamamlanmis oluyor. sizce trend baslamis olabilir mi, yoksa bistin bugunku hareketinden dolayi gaza mi gelmistir sadece? kisa-orta vadede kagittan beklediginiz hareket nedir?

https://invst.ly/4c0ky

7. 2017/2.ÇEYREK BİLANÇO TARİHLERİ

2017 yılı Haziran ayının sona ermesiyle birlikte 2.çeyrek bitip 3.çeyreğe geçilmiş oldu.

2.çeyreğin bitmesiyle birlikte Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin bilanço beklentileri de şekillenmeye başladı.

Yatırımcılar yavaş yavaş şirketlerin 2017 yılı 6 aylık bilançolarını satın almaya başladılar.

2017/6 aylık bilanço beklentileri

Şirketlerin bu bilanço döneminde en çok etkileneceği etken yine döviz kurları olacak.2013 yılı ile artan döviz kurları her çeyrekte şirket bilançolarını etkileyerek döviz eksisi olan şirketlere zarar döviz artısı olan şirketlere kâr olarak yansıyordu.

2017 yılı 2.çeyreğinde dövizkurlarına bakıldığında ise Euro-TL'nin artışına , Dolar-TL'nin ise düşüşüne tanık oldu.

31 Mart 2017 tarihinde yani 1.çeyreğin son günü döviz kurlarına bakıldığında Euro-TL'nin 3.90 TL , Dolar-TL ise 3.63 TL'den kapanmıştı.İkinci çeyreğin son işlem günü olan 30 Haziran 2017 tarihli döviz kurları ise Euro-TL 4.02 , Dolar-TL ise 3.53 TL'den kapandı.Bu kapanış ile Dolar-TL % 3 düşüş Euro-TL ise % 3 artış göstermiş oldu.

Döviz kurları kapanışına göre Dolar-TL eksisi olan şirketlerde finansal kâr , Euro-TL açığı olan şirketlerde ise finansal zararların yazılacağını söyleyebiliriz.

2017/6 aylık bilanço açıklanma son tarihleri

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin 2017/6 aylık bilançolar için tarih yaklaşıyor.

Borsa İstanbul'dan yapılan açıklamaya göre şirketlerin 6 aylık bilançolarını açıklayacakları son tarihleri...

http://borsaajans.com/Haber/2017-6-a...anco-tarihleri

Sayfa 9/570 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •