Arama sonucu : 4555 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta bir düzeltme gelebilir düşüncesiyle, tüm portföyümü boşattım.
    Zira;
    Özellikle aefes alışılmadık bir biçimde, soluksuz çıktı.
    Ayrıca, gerek Aefes te, gerek borsada özellikle bu gün, işlem hacmi çok düştü.

Bir süre takipte olacağım. Malum, borsada fırsatlar bitmez! Sıkı bir düzeltme olmadan, cesaret edip tekrar giremem sanıyorum.
    Kalanlara bol kazançlar.

ayın 14'ünde "ağır hareket ediyor" demiş, 17'sinde "çok hızlı hareket ediyor" diyip satmışsınız..
    Onun öncesinde de "Bist 100 de riski minimum, kazandırma potansiyeli yüksek nadir hisselerden"...demişsiniz
    ben şahsen uzun vade için bu kadar beğendiğim hisseyi 3-5 gün arttı diye satmayı düşünmezdim..

2.  Alıntı Originally Posted by DeğerYatırımcısı Yazıyı Oku
    ayın 14'ünde "ağır hareket ediyor" demiş, 17'sinde "çok hızlı hareket ediyor" diyip satmışsınız..
    Onun öncesinde de "Bist 100 de riski minimum, kazandırma potansiyeli yüksek nadir hisselerden"...demişsiniz
    ben şahsen uzun vade için bu kadar beğendiğim hisseyi 3-5 gün arttı diye satmayı düşünmezdim..
    Sayın DeğerYatırımcısı;
    Evet çok haklısınız. Yanıldım.
    Ama gerek endeks, gerekse Aefes hep takibimdeydi. Endeks te, Aefes'te düzeltme yapmadı ve yükselişlerini sürdürdü.
    Baktım ki, Aefes, 26 yı zorluyor, salı günü 25.44 ten tekrar girdim. Nitekim özellikle bu günkü kapanışıyla, ''iyiki tekrar almışım'' dedirtti.
    Saygılar.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •