Sayfa 458/570 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. [QUOTE=TheNorth;5040795]USD grafik atabilecek olan var mı

https://ibb.co/KNYPMfK

dolar bazlı haftalık grafik bu haftayı ve yılı 24 üzeri kapaması 4 dolara gideceğini söylüyor.görünen durum olur mu olmaz mı göreceğiz

arkadaşlar uzun bir süre efesi taşıdım temmuzda temettüden sonra çıkmıştım.piyasada baya dolandık geçen hafta azınsanmayacak(kendime göre) şekilde giriş yaptım.çok zor bir hisse çokta üzüyor.bu fiyatlamalar işi bilen yatırımcılar için fırsat diye görüyorum.inşallah yanılmam yanılmayız da bu sefer üzülmeyiz hep beraber kazanırız.bilimsel olarak bakışımı ifade ediyorum.temel ve teknik analiz destekliyor bu sefer de olmaz ise de artık bir daha almak değil sitesine dahi bakmam.herkase bol kazançlar diliyorum
    Son düzenleme : EFE45; 29-12-2020 saat: 00:28.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Uzun süre güldürmez bu. Ne zaman hayat normale döner, ne zaman turizm sezonu patlar, Aefes'in haykırdığı gün o gündür.
    Asılama ıslerınde ve salginda bır aksılık yasanmaması durumunda Bahar aylarına dogru hareketlenmesı beklenebılır.
    Hısseyı yazın 18.000 lerden satmıstım.Tarafsız bakacak olursak %25 cıvarında bır prım yapmıs.Aldıgım banka hıssesınde bırakın prım yapmayi aksine zarardayım.Ucup gıden uyduruk,derınlıgı olmayan kagıtlarla mukayese edipte bu artmadı dıye dusunmek bence bıraz duygusalca yaklasım.Takipteyim cunku prim potansiyeli var.Fakat bence biraz daha zamana ihtiyac var.

3. 28.12.2020 tarihinde Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayi A.Ş. payları ile ilgili olarak 23,68 ile 23,70 TL fiyat aralığından 3.500 adet satış
    işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayi A.Ş sermayesindeki payım 28.12.2020 tarihi
    itibariyle %0,003466'dan %0,002875'e düşmüştür. İşlemlerin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir Ad Soyad / Ticaret Unvanı : EFE YAZICI gönderiyi yapan ortak

patron çıldırmış dün 23,68 ile 23,70 TL fiyat aralığından satış yapıyor.ne diyelim .bu gün de var mı satışları göreceğiz.

4. Masallah efes formunu kaybetmedi.
    2 gündür endeks 30 giderken ters yapti.
    Bugün de +%2 giden endesk de - yapmayi başardı.
    Hisse kendi grubunda ve grup sirketi hareketi kalıplarına uymuyor. Bu hisseyi ne harekete geçirecek. Artk iyice sinirimi bozuyor.
    Dünkü çöpler 1 tl gelip bizim hissenin fiyatını geçti.
    Sanirsin gözaltında hisse onların bile en kötüsü 4k oldu.
    Isimiz muciye kaldi. 2023 hareket eder bu hisse. 20 yil sabit fiyat yılı kapatırız. Hissenin 1 yillik fiyat farki 0
    23.50 bile çok geldi hisseye

1.5tl hareket eden sasa 3 kere bedelsiz verdi bölündü ve bizi geçmek üzere
    Yil bitti sayılır. Heralde. En mutsuz yatirimci. Halkb ve efeste. Başkada benzer hisse yok. Tam grafik güzel bu sefer gider derken ele veriyorlar. Her gün izdirap olunmaz ki

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Boşa grafik atmayın tutmuyor. Olmuyor. Binlerce grafik atıldı hisse çöp olunca olmuyor
    Umutsuz halkb bile %5yapti. Son donem endeksle bir hareket ediyor.

Bu çöp hisse endek 80bin de 23 dü endeks 150 oldu yine 23. Endeks 500 olsada 23 olur. Hiç bir kurala uymuyor fizike aykırı.

Kaderimiz bağlandi. 2023 kadar bir beklentiniz olmasın.

Herkse bol kazançlı sağlıklı yıllar dilerim. Umarim bu efesten kurtuluruz bizimde her aldigimiz tavan tavan gider

Not. Bugün hektas al diyen arkadaşıma maskara oldum. 1 ay önce 12 den al demisti. Bugün 20 olmuş. Biz hakkediyor. İnatla bu mali bekliyoruz.

2023 ne kaldi zaten. Hadi kalın sağlıcakla.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by EFE45 Yazıyı Oku
    28.12.2020 tarihinde Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayi A.Ş. payları ile ilgili olarak 23,68 ile 23,70 TL fiyat aralığından 3.500 adet satış
    işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayi A.Ş sermayesindeki payım 28.12.2020 tarihi
    itibariyle %0,003466'dan %0,002875'e düşmüştür. İşlemlerin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir Ad Soyad / Ticaret Unvanı : EFE YAZICI gönderiyi yapan ortak

patron çıldırmış dün 23,68 ile 23,70 TL fiyat aralığından satış yapıyor.ne diyelim .bu gün de var mı satışları göreceğiz.
    Bu nasil patron, adamin 450bin TL'lik mi hissesi varmis? 80bin TL ile ne yapacak acaba merak ettim, baska para mi kalmadi yani? Komik rakamlar bence Kamil Yazici'nin torunu icin.

7.  Alıntı Originally Posted by ardac Yazıyı Oku
    Bu nasil patron, adamin 450bin TL'lik mi hissesi varmis? 80bin TL ile ne yapacak acaba merak ettim, baska para mi kalmadi yani? Komik rakamlar bence Kamil Yazici'nin torunu icin.
    hain torun, dedenin mirasını satıp satıp yiyiyor

Sayfa 458/570 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •