Sayfa 76/808 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 6461 madde; 601 - 608 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by Mehmetkirsoy Yazıyı Oku
    Kanka halkbank 6 7 8 9 10 olacak ise çok basit 200 günlük üstüne çıktığında bir daha altına düşmeden olacak.

Bu basit birşey.

5 e geri gelcek ise 200 günlük altına inip gidecek. Atom parçalamıyoruz..

Senin anlayacağın şekilde anlatayim.

Karşıdan karşıya geçiyorsun kadıköy den. Feribota bindiysen dönüşü yok karşıya gideceksin. He 200 günlük ortalama iskele.

İskeleye girdin çıktın girdin çıktın sayılmaz.
    Biz senle kanka olamayız zor.bir hissede 100 günlük 50 günlüğün üzerinde ise 200 günlükte 100 günlüğün üzerinde ise bunun bir adı var.O durumda da nasıl davranılması gerektiği var.Sizin orada tarihi bir yer var tam köprünün karşısı şimdi hava soğuk ama sen bir oraya git derin derin nefes al.ve geçmişte öğrendiklerini resetle.

Bir de aklında bulunsun çetelerinde elinin kolunun bağlanacağı zamanlar vardır.Sağdan soldan herkes birşeyler duyuyor.Mesele o anı bilmek.Çünkü başkasının aklı ile yalnız onun sana müsaade ettiği kadar para kazanırsın bu her ne kadar bir çete bile olsa.Borsa gerçekte bu değil.Bahsettiğim zamanı bilmekte her kişinin harcı değil.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Genelde hep olumsuz konuşurum ama Bugün sanki Bi kıpraşıcak gibi geliyor bana🧐

3. endeks hacimsizde olsa 113.400 üstünde. İnşallah yabancılar gelene kadar üstünde kalırız. Ocak güzel geçer böyle devam ederse.

4. 200 günlük ne zaman doluyor
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!....

5.  Alıntı Originally Posted by Mehmetkirsoy Yazıyı Oku
    Aswar 200 günlük ortalama kaçta 5,91 mi. Burayı stop alıp şans denenebilir.. stop yakın..

Ama tabi bunu uygulamak zordur. İnse ne yapacağını bilemezsin belki.hiç inmez. Zar atmak isteyen için iyi.bie nokta
    Yahu ben seni niye anlayamıyorum, ya yazdığın yazıyı birine okuttur ondan sonra yaz. Yoksa herkes anlıyor, benmi anlamıyorum?? Halkb varmı sende?

E5553 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    14,682
    Halkbank harici ( konu dışı ) yazılarınızı

ilgili başlıklarda paylaşım yaparsanız,

halkbank ile ilgili bilgilenmek için başlığa gelen üyelerimiz,

halkbank ile bilgileri okur.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Icimiz bilgi doldu Halkbank sayesinde. Tasmaya basladi artik.

Bankalar hakkinda da...
    ABD senatosu hakkinda da...
    Temsilciler Meclisi hakkinda da...
    Kongredeki 2/3 cogunluk hakkinda da..
    Gaddafi hakkinda da...
    S500, S600, TAAD hakkinda da...
    Zarrak, Graham, Menendez hakkinda da...

Halkin bankasi. Bizim gibi koyluleri aliyor, dunyadan haberdar yapiyor mubarek.

Bu egitimi para versen bulamazsin...

Ha pardon, parasini veriyoruz zaten!

8. 10 Ocak a kadar ABD kongresi kapalı, bu durum olumlu kullanılabilir, haber gelmiyeceğini bilerek, bu 10 günlük sürede iyi bir hareket bekliyorum, her ne kadar sığ olsa da tahta.

Sayfa 76/808 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •